Neler Yeni

Aile Ruh Sağlığı Sorunları Nasıl Ateizme Sürüklüyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Silme işlemi moderatörler harici yapılamaz, moderatörlerde kafasına göre silemez, kurallara aykırı olması lazım. Utanılacak birşeyde yok ayrıca.

Vardı 2-3 tane bıraktım.
Psikiyatrik tedaviyi bırakman iyi değil.

121709

80+ Silver

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Bak hala dediğimin tersini yapıyor sonra bir şey desem dahada kudurup islama saldıracaksın İslamın kurallarına hiç baktınmı? Sadece ibadet sana zor geldiği için böyle yapıyorsun diğer kurallarada bir bak insanlara güler yüzlü ol yalan söyleme gıybet yapma kıskançlık yapma iyilik et... Bunları uyguladığında Toplum olarak kötü olan bir şey varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biliyorum kanki varmı?
Bilemezsin işte dostum bilemezsin. Bu bir inanç meselesi. Sen hala inandığın bir şeyi biliyorum diyorsan ne diyeyim ve 'biliyorum kanki varmı?' nedir, sana düzgünce soruyorum.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bilemezsin işte dostum bilemezsin. Bu bir inanç meselesi. Sen hala inandığın bir şeyi biliyorum diyorsan ne diyeyim ve 'biliyorum kanki varmı?' nedir, sana düzgünce soruyorum.
İnanıyorum(Başta İnanıyorum desem haha bilmiyor bile anca inanıyorsun diyeceğini düşündüğüm için öyle dedim)

Xeracula

80+ Bronze
Ne boş konuştunuz olm isteyen istediğine inansın ama buraya gelip din taraftarlığı yapıp saygı beklerseniz anca başını alırsınız, üstüne inandığınız şeye küfür yiyince saçma sapan triplere girersiniz.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Konu başlığı kadar saçma bir şeyi çok az gördüm. Ateizme sürüklemek ne demek? Uçucu madde mi bu? Şu sofu kafası ile gelip sosyal mesaj verdiği zanneden tiplerden gına geldi gerçekten. Adnan Oktar ile bunların devri kapanmamış mıydı?

Top Bottom