Arama sonuçları: *

• Users: HmzaY
  • In Sağlık
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. HmzaY

Devlet hastanesinde amalgam dolguyu söküp kompozit dolgu yaparlar mı?

Ben kompozit yapılınca o doktoru terkediyorum. özellikle gümüşlü amalgam 10 numara antibakteriyel. Çevresinin çürümesini bile önlüyor.
  2. HmzaY

skolyoz muyum?tedavi olmam gerekir mi?

Sırt kaslarını güçlendir. Spora başla. Deadlift, dumbell vs gibi ağırlık kaldırma yapma. Ağırlık çekmeye odaklan.
  3. HmzaY

Doktor Çölyaktan Şüpheleniyor..

Memelisin. :D
  4. HmzaY

Doktor Çölyaktan Şüpheleniyor..

Çölyaktan çok iç parazit gibi geldi bana. Ama tabi testler daha düzgün açıklama verecektir.
  5. HmzaY

ACİL TIBBI YARDIM LAZIM DİŞİM YERİNDEN ÇIKTI

Velet gibi konuşma da koş hastaneye dişin ölmeden geri yerine koysunlar, sağlığından önemli değil. Sen şikayetçi olmadıktan sonra da bir şey olmaz.
  6. HmzaY

ACİL TIBBI YARDIM LAZIM DİŞİM YERİNDEN ÇIKTI

Dişi dilinin altına koy, koş hastaneye
  7. HmzaY

!ACİL! BİSİKLETTEN TAKLA ATTIM YARDIM

gaz yapar, mide sorunun varsa peynir, süt, pekmez gibi besinlerden devam edebilirsin. HCl + CaCO3 -> CaCl2 + H2O + CO2
  8. HmzaY

Çok geçmiş olsun, çatlak yeterli kalsiyum almazsan biraz zor iyileşiyor. Süt ve Peynir aban. Çorbalarına yemeklerine blenderda çektiğin un kıvamında yumurta kabuğu tozu vs katabilirsin. Şimdiden çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşirsin
  9. HmzaY

Koş la hastaneye, ekstra rapor da yazdır muaf olursun derslerden mis gibi
  10. HmzaY

Uyuz oldum ne yapabilirim

sık duş al, kıyafetlerini etrafını iyi temizle. maytlardan arınmaya bak. Temiz olursan hemen geçer.. Yoksa 3-4 hafta sürer kurtulaman.
  11. HmzaY

Protein tozu önerir misiniz

ölçekte 20-23gr protein var, 120gr proteini için en az yarısını tozdan karşılasa 3 ölçek oluyor hocam.
  12. HmzaY

Tabi siz daha iyi bilirsiniz. Benimkisi sadece öneri.
  13. HmzaY

hocam bence 1200₺ ye protein tozu almak yerine düzgün tavuk eti ve lor peyniri yeseniz ihtiyacınızı daha iyi karşılarsınız. Evet pahalı ama 1kg kaç gün gidecek ki? Günde 3 ölçek almanız gerekiyor diye tahmin ediyorum. BCAA ve Aminoasitleri nereden temin edeceksiniz? Brokoli tozu falan da...
  14. HmzaY

🚨 Türkiye'de tüm sağlık çalışanları 2 gün işi bırakıyor!

Yalama yaptı artık.
  15. HmzaY

Kedi ısırması ve kuduz riski hakkında

öyle bir şey yok.
  16. HmzaY

Kedi ısırması ve kuduz riski hakkında

Aşılarını olmuşsun, kuduzdan korkmana gerek yok. 1685788067 O aşılarını da ol, fazla aşı göz çıkarmaz.
  17. HmzaY

DEHB'li Olarak Yaşamımdaki Zorluk

Hastalığını doğru kanala yönlendirerek bir çok sıkıntıyı aşabileceğine inanıyorum. DEHB diğer hastalıklar gibi kişiliğini değiştiren, hayatını kısıtlayan bir şey değil. Spor salonunda dehbli bir arkadaşımız vardı. Üniversite sınavına koşu bandı üstünde yürüyerek hazırlanıyordu. Odak koruma ve...
  18. HmzaY

Bulantı Önleyici Bileklik İşe Yarar mı ? Şehirlerarası Otobüs Yolcuğunda Yol Tutmaması İçin Ne Yapmak Gerekli ?

"bence" en basit çözüm şekerli coca cola, içerisindeki kusma engelleyici bulantıyı kısa süreli bende ( 2 saalik) kesiyor. Yani yol boyunca ara sıra bir kaç yudum kola içerek gidersen iyi oluyor.
  19. HmzaY

Fazla protein alırsak ne olur?

Zehirlenirsin
Top Bottom