Arama sonuçları: *

1. dexmete

Bir an alçılı ayağın üstüne basmak sorun olur mu?

Alçının amacı zaten ayağın üzerinde baskı yaratmamak ve sabit bırakmak. Kilonuzu ve ayağa ne kadar baskı oluştuğunu bilmeden bu konuda kimse tavsiye veremez size. Eğer ayak üzerine çok baskı oluştuysa sıkıntı olabileceği gibi ayağa bir baskı uygulanmadıysa sorun teşkil etmeyebilir. Sonuçta o...
  2. dexmete

Ayağım kırılmış ne yapmalıyım

Geçmiş olsun olabildiğince üzerine basıp zorlama. Doktorun dediği tarihten önce çıkartma. Kontrollerini aksatma. Ayağını yattığında belden aşağıda değil belden yukarıda tut yani ayağını yukarı doğru uzat. Ödem yapmasın ve şişkinlik oluşmasın.
  3. dexmete

Ayağım kırılmış ne yapmalıyım

Doktora gidip alçıya aldırmalısın
  4. dexmete

Protein tozu önerisi lazım

Hardline 3 matrix 2.3 kg kullanıyorum içinde kreatin de var. Faydasını gördüm . Tekrar stokladım bir kutu daha. Hardline 900 gram alabilirsin ama çok erken biter. Önerim spora devam edeceksen 2.3 kg lık almak yönünde olur
  5. dexmete

Hardline Nox 2 1090 Gr nasıldır

Ben de pre workout bakıyorum kullanan arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim
  6. dexmete

Mast. Sırasında bayılmak?

7. dexmete

Ciltciye görünmek sivilceye çare midir?

Ciltçi mi ? wow
  8. dexmete

Bileğim çatladı ailem hastahaneye götürmüyor.

Oyundayım diyerek götürmeyi mi reddetti. Kanım dondu Allah yardımcın olsun kardeş
  9. dexmete

Arkadaşlar Sosyal Anskiyetem var yardım edermisiniz

Psikolog dışında kimse sana bu konuda sağlıklı bir tavsiye veremez. Psikolojik destek almanı tavsiye edebilir sadece
  10. dexmete

Sizce burun estetiği yapmama gerek var mı?

Her şey bütçe meselesi. Eğer 30-40 k veririm bana koymaz yeter ki yüzümün duruşu değişsin diyorsan elbette verilir. Ama sırf ameliyat olmak için ucuza muayene ve ameliyat olursan o zaman işler daha kötüye gidebilir. Burun ameliyatı ciddiye alınması gereken bir konu.
Top Bottom