Arama sonuçları: *

1. pLowstone

Connectgame ve iyzico adına yapılan bilgim dahili olmayan işlem

Connectgame adında olan kurumdan bir mouse beğenmiştim çünkü TR'de olmayan bir üründü. Ben de bu forum dahil birkaç foruma sormuştum 100 kişiden 90ı güvenilir diyordu. Satın alanlar da vardı. Ben siteye güvenip işlemi gerçekleştirdim 1 ay önce elime ürün geldi bir sorun yoktu. Bugün saat 1'de...
  2. pLowstone

Kredi kartıyla sonradan taksitlendirme

Aynen mesela 6klık bir telefon aldım sonrasında bunu her ay kredi çekmişim gibi ödeyebilirim zaten değil mi? 1646233849 Hangi banka senin
  3. pLowstone

Uygulama üzerinden mi yaptın bunu? Yani banka üzerinden mi yaptın yoksa alışveriş sitesinden falan mı? Bu arada ziraat kullanıyorum ben
  4. pLowstone

Arkadaşlar Hepsiburada, Trendyol ve N11 gibi sitelere baktım almak istediğim bir telefon var ve ilginç bir şekilde telefon almak yasaklanmış taksitle. Bu yüzden kredi kartıyla ilk önce peşin alıp sonrasında sonradan taksitlendirme yapmak istedim fakat pos numarası vs öğrenmek gerekiyormuş uygun...
  5. pLowstone

Birden fazla bankaya üye olmanın bir dezavantajı var mı?

Kredi kartına mı direkt banka üyeliğine mi?
  6. pLowstone

Teşekkürler herkesin cevabı için... Şu görüntülü arama olayı nasıl oluyor bilmiyorum ama denerim artık xD
  7. pLowstone

Birden fazla bankaya üye olmak istesem bir problem olur mu? Birden fazla banka kartı kullanmak için falan.
  8. pLowstone

Öğrenciler Bankkart-Kredi kartı alabilir mi?

Hocam senin kullandığın kartı kullanmak istesem avantajları ve dezavantajlarını sordum eğer onu kullanmak istesem diye Ziraat da olan gençkartı zaten alamıyorum onu anlatmaya çalışıyorum sen bana hala alabildiğimi mi söylüyorsun?
  9. pLowstone

Hocam kullandığın kart hakkında hiç bilgim yok bu zamana kadar hep bankkart kullandım şimdi yenileme kararı aldım 1.5 yıldır kullanıyorum zaten tam avantajları ve dezavantajlarını yazar mısın kısaca yorulmadan okudum sitede hiçbir şey anlayamadım
  10. pLowstone

Dedim ya burs gerekli almak için yani KYK bursu çıkarsa alabiliyorsun veya kredisini sen alırsan o kartı almaya hak kazanıyorsun bana burs çıkmadığı için alamıyorum veya kredisini istemediğim için almadım bu yüzden de alamıyorum o gençkartı Tek şartı üni okumak değil KYK bursu almak da zorunlu...
  11. pLowstone

Girdiğin iş sanırım maaşını yatırmak için maaş kartına ihtiyaç duyuyordu o yüzden alabildin :) Okuyorum hocam da öylesine kredi kartını da yanında alayım dedim yoksa bankkart alacağım zaten. benim vardı bu arada ama eskimiş post makinelerinde bile çalışmıyor yenileyeceğim kısacası.
  12. pLowstone

Bunun için de burs veya kredi almak zorunlu 20 yaşındayım. Bankkart'a kaldık belli ki 1633204664 Maaş dediğin düzenli bir işe ihtiyaç var sanırım part time çalışan biri alamaz çünkü elden alıyor parayı zaten.
  13. pLowstone

Ben kendim yapamıyor muyum? Ek kredi kartını internet üzerinden çıkartabiliyor muyum bir de normal benim aldığımdan farkı ne? yaş 20
  14. pLowstone

Bir öğrenci bankkart-kredi kartı alabilir mi? Ön yüzü banka kartı arka yüzü kredi kartı olandan bahsediyorum. Maaş almıyorum maaş falan soruyor başvuracağım. Alma sebebim dursun öyle kullanmak gerekir diye :) Olmuyorsa normal kart alacağım.
  15. pLowstone

Kredi kartında taksit nasıl işler?

İlk taksit yani aldığım gün çekiliyor ve taksit gününü seçemiyorum :( 1614957701 Taksit günü 5inden önce olmaması lazım eğer olursa faizle ödüyoruz diye biliyorum doğru mu yani taksit kesim tarihi 4ü diyelim ben 6sında ödersem faiz işleniyor dimi? yoksa aynı ayda ödemem yeterli mi
  16. pLowstone

Hocam konuyu horttlattım ama bir sorum daha var kısa olacak. Hocam bugün yani 5 martta bir laptop aldım diyelim 12 ay taksitle. ilk taksit olarak yani ilk ödeme nisan ayında mı olur? yoksa ilk ödeme aldığım gün direkt mi gerçekleşir? Bir sorum daha var her ayın 5.günü maaş günü ona göre denk...
  17. pLowstone

Anladım şimdi teşekkürler.
  18. pLowstone

Peşin ödemek yerine, peşin ödeyeceğin parayı orada bırak. Taksit taksit ödesin diyorsunuz anladığım kadarıyla? Peşin ödemek elden paranın bir anda gitmesi yüzünden mi mantıksız neden mantıksız?
  19. pLowstone

Şimdi anladım ne yaptığınızı. Bunun neye göre yapıldığını bilsem aslında işime yarar belki ilerleyen zamanlarda.
  20. pLowstone

O son cümlenizi anlamadım ya. Peşin alıp banka içinde taksitlendirdim demişsiniz ne demek istediniz anlamadım? 300Tl peşin 300 tl ödediniz ama taksitlendirme ne alaka onu anlamadım 1614715232 Oh bu cevap benim için yeterli teşekkürler :)
Top Bottom