Neler Yeni

Öğrenciler Bankkart-Kredi kartı alabilir mi?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dedim ya burs gerekli almak için yani KYK bursu çıkarsa alabiliyorsun veya kredisini sen alırsan o kartı almaya hak kazanıyorsun bana burs çıkmadığı için alamıyorum veya kredisini istemediğim için almadım bu yüzden de alamıyorum o gençkartı
Tek şartı üni okumak değil KYK bursu almak da zorunlu diye biliyorum
Harçlık Avansı için o.

Ben bunu kullanıyorum. Burs gerekmiyor.

Harçlık Avansı ne merak ediyorsan buna bakabilirsin.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Harçlık Avansı için o.

Ben bunu kullanıyorum. Burs gerekmiyor.

Harçlık Avansı ne merak ediyorsan buna bakabilirsin.
Hocam kullandığın kart hakkında hiç bilgim yok bu zamana kadar hep bankkart kullandım şimdi yenileme kararı aldım 1.5 yıldır kullanıyorum zaten tam avantajları ve dezavantajlarını yazar mısın kısaca yorulmadan okudum sitede hiçbir şey anlayamadım

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Hocam kullandığın kart hakkında hiç bilgim yok bu zamana kadar hep bankkart kullandım şimdi yenileme kararı aldım 1.5 yıldır kullanıyorum zaten tam avantajları ve dezavantajlarını yazar mısın kısaca yorulmadan okudum sitede hiçbir şey anlayamadım
Bankkart da aynı mantık. Burs sadece Harçlık avansı için lazım. Madem benim yazdıklarımdan anlamıyorsun bankayı ara bilgi al.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Bankkart da aynı mantık. Burs sadece Harçlık avansı için lazım. Madem benim yazdıklarımdan anlamıyorsun bankayı ara bilgi al.
Hocam senin kullandığın kartı kullanmak istesem avantajları ve dezavantajlarını sordum eğer onu kullanmak istesem diye Ziraat da olan gençkartı zaten alamıyorum onu anlatmaya çalışıyorum sen bana hala alabildiğimi mi söylüyorsun?

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
KYK'dan kredi alınca bu kartı göndermişlerdi. Kart almak istediğin banka ile konuş. Müşteri hizmetrine de sorabilirsin.

Top Bottom