Arama sonuçları: *

1. AEROXUM

Oyun oynarken Discord mikrofon sesim kesiliyor

Arkadaşlar merhaba, birkaç oyunda dikkatimi çekti; sizlere danışmak istedim. Propnight ve ranch Simulator oyunlarında Discord'da iken arkadaşlarımın sesleri gayet normal geliyor ama benim sesim onlara kesile kesile gidiyormuş. Alt+Tab yapıp başka bir uygulamaya veya klasöre geçtigim zaman...
  2. AEROXUM

League of Legends saçma bir şekilde düşük FPS

Arkadaşlar selamlar, önceden Windows 10 güncel versiyonunu kullanırdım bir sorun yoktu. Yakın zamanda Windows 10 1809 sürümüne döndüm bilgisayarımdaki teknik bir sorundan dolayı ve örneğin güncel versiyonda Valorantta 100-150 FPS alırken 1809 sürümünde 200-250 alıyordum yani almam gereken FPS...
  3. AEROXUM

7 aydır çözemediğim teknik sorun

teşekkür ederim kardeşim ilgilenip güzel dilekler sunduğun için ancak ben o bölümleri geçeli çok oldu :D Yazılımsal ve donanımsal olarak denemediğim sadece işlemci ve anakart değişikliği kaldı. Nafile, olmuyor.
  4. AEROXUM

1 yıldır uğraştığım teknik sorun

Teşekkürler fikrini belirttiğin için. Umarım çözülür dostum, inan yeni bilgisayar almayı düşünüyorum ama yine aynı sorunu yaşarım diye korkuyorum.
  5. AEROXUM

Amazondan aldığım monitör hakkında yardım

Ve alabilirsiniz o monitörü hem FAST IPS hem 240 hz. Overclock ile de 280hz olabiliyor ki çok ihtiyaç yok gibi. Hayırlı olsun şimdiden, kaliteli monitör sizi üzmez.
  6. AEROXUM

Attığım ekran görüntüsünü inceleyin, iadeye uymayan bir durum söz konusuysa kabul etmeyebilirler ancak yazdıkları gibi iade süreniz 30 gün Amazonda.
  7. AEROXUM

Hocam IPS panelden TN panele geçilir mi hiç :D Başlangıç olarak hata yapmışsınız, beğenmemekte haklısınız. 1611000060
  8. AEROXUM

Çözüldü✓ Bazı oyunlarda sürekli takılmalar oluyor

Merhabalar, çözüldü olarak işaretlenmiş fakat ben de aynı sorunu yaşamaktayım. Çözdüyseniz nasıl çözdünüz acaba?
  9. AEROXUM

1 yıldır uğraştığım teknik sorun

Arkadaşlar selamlar, bu sorunu bir çok kişi yaşıyor ancak kimse ilgilenmiyor ve yetkililer takmıyor ilginç bir şekilde. Yabancı veya yerli forumlarda detaylı gezindiğiniz zaman bu sorunu yaşayıp, binlerce lira verip yeni sistem dizip yine de aynı sorunu yaşayan bir ton insan var. Yaşadığım sorun...
  10. AEROXUM

Bilgisayar bazen kasıyor resetleyince düzeliyor

İşlemci sıcaklıklarınızı kontrol edin eğer yüksek ise termal macunu yenileyin. Sıcaklıklar normal ise ekran kartı driverınızı DDU ile silip güncel temiz bir driver kurulumu gerçekleştirin. Düzelmez ise ssd ve hdd sağlık sorunlarını taratın.
  11. AEROXUM

İTOPYA ÜZERİNDEN ALDIĞIM MONİTÖR

İtopya hakkında pek bilgim yok alışveriş yapmam overrated firmalardan. Sikayetvar.com gibi sitelere yazıp şansınızı deneyebilirsiniz geri dönüş sağlarlar belki. Geçmiş olsun.
  12. AEROXUM

İTOPYA ÜZERİNDEN ALDIĞIM MONİTÖR

Birincisi zamanında keşke faturanızı isteseydiniz ve çıktısını alsaydınız. İkincisi her firma faturanızı datasında tutar. İstediğiniz zaman vermek zorundalar, veremiyoruz diye bir şey yok. Müsait olduğunuzda sürekli arayıp faturanızı mail yoluyla istediğinizi söyleyin. Geçenlerde Adeks'ten bir...
  13. AEROXUM

Sokette garip görsel durum

Toz değil büyüteçle baktım da macun gelmiş kurumuş ama bir sorun olmadığı için umursamadım pek kalsın o daha ordan temizlenmez çipe zarar falan veririz. Teşekkürler fikrin için.
  14. AEROXUM

Sokette garip görsel durum

Arkadaşlar aşağıya detaylı fotoğraf paylaşıyorum, anakartın işlemciyi okumasında vs. herhangi bir sorun yok ancak termal macunu yenileyecektim ve gözüme çarptı soketteki grimsi renk. Termal macun mu gri renktekiler yoksa çiplere bir şey mi olmuş? Çözebilen var mı kafam karıştı.
  15. AEROXUM

PSU CPU girişi ve anakart uyuşmazlığı

Arkadaşlar merhaba, PSU satın aldım ve 8+8 pinli CPU girişi bulunmakta ancak anakartımın CPU girişi 4 pin. Ne yapmam gerekiyor bu durumda? Bir çözüm yolu var mı yoksa PSU’yu iade etmem mi gerekir?
  16. AEROXUM

LatencyMon ve DPC Checker gecikme analizi

Arkadaşlar merhaba, stuttering sorunu yaşamaktayım ve aynı zamanda sistemde gecikme sorunu mevcut. Bugün format attım uzun zamandır atmıyordum, format atmadan önce bir şeyler yapmıştım ve DPC Checker programında gecikmeyi azaltmıştım ama Mouse'yi hareket ettirdiğimde çoğalmaya başlıyordu. Şu...
  17. AEROXUM

OCCT Testi ve analiz

Arkadaşlar merhaba, OCCT yeni sürümünde Power ve OCCT testi yaptığımda crash veriyordu ancak eski versiyonu 5.5.7 ile yaptığımda vermedi. Sol üstte değerlerde bir anormallik var mı? PSU'da veya anakartta sorun olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Evimin elektrik tesisatı arızalı ise ve bu...
  18. AEROXUM

Sanırım benim sorunumu yanlış anladınız hocam. Ben bilgisayarın performansından şikayetçi değilim aslında memnunum sistemimden ama şu FPS yüksek olup oyunun akıcı olmaması, ekranda yırtılmalar ve gecikmeler oluşması vs. canımı sıktı. Yeni yorumda da arkadaşın dediği @Gl0ve sağlam bir beddua...
  19. AEROXUM

Hocam önerdiğiniz test harici hepsini yaptım zaten teşekkür ederim tavsiyeleriniz ve güzel dilekleriniz için ancak şuan halihazırda 4GB ram mevcut sistemde geçenlerde diğer 4GB bozuldu :D 8x2 16 sipariş ettim Pazartesi veya Salı gelir. 4GB ram sorun çıkarmayacaksa yapayım dediğiniz testi yoksa...
  20. AEROXUM

Maalesef olmadı hocam :( @Abdullah Hacıgül dostum bu konuya bir göz gezdirip eğer çözüm üretebilirsek bir çok kişinin hayır duasını alacaksın benim gibi çok sorun yaşayan var ama bilgili kimse değinmiyor bu konuya yıllardır nedense...
Top Bottom