Arama sonuçları: *

1. KoppuK

CrossFit- Bodybuilding- Powerlifting Farkları

her power lifter fit ve atletik değil çoğu yağlı düşük siklettekiler dediğin gibi 60 70 kg adamlar o kadar fazla kilolar kaldırıyor genellemen yanlış olmuş
  2. KoppuK

CrossFit- Bodybuilding- Powerlifting Farkları

anlıyorum
  3. KoppuK

Omuz çevresi yeterlimi?

vücudunun bir üst limiti var tabi ilaç kullananların o yok gibi bir şey :D fazlasından zarar gelmez. yani estetikliği bozacak kadar büyümez yani büyüsede daha hoş durur beline göre omzun 2x ise iyi.
  4. KoppuK

VÜCUT GELİŞTİRME İÇİN KÜRLER

ciddi olarak yarışmayı düşünmüyorsan sakın bulaşma. sorun ne?
  5. KoppuK

2 Dambılla Evde Vücut Nasıl Çalışabilirim?

İftardan 2 3 saat sonra antreman yap günde 400gr pirinç yeterli olur,sabahları 4 yumurta sarısıyla beraber,zeytin,lor peyniri,günde 500gr tavuk,et,balık herhangi biri veya karışık antreman olarak çok cuzi bir fiyata ev antremanı paylaşan profosyenel bir adam var onu tavsiye ederim...
  6. KoppuK

maksimum kaç şınav çekebilirsiniz

65 rekor :)
  7. KoppuK

Spor için kanal önerisi

eğlence amaçlı Testo taylan Gokalaf Bilgi Serdar aktolga Ağırsağlam Guray Aydın Fırat Balkaya Egefitness çok boş yapıyo bence izlenecek biri değil.
  8. KoppuK

BODY BUİLDİNG zararlımı yoksa sağlıklımı

Dostum bu denilenleri takma fazla boyun uzicaksa uzar çünkü bunların bir bilimsel araştırması yok boy kısalması daha çok halter sporunda sende o kadar ağır kilolar yapıyacağına göre bir boy kısalması veya boy uzamasını engellicek bir durum yok sen sporuna devam et esnetmelerini eksik etmessen...
  9. KoppuK

Skinny fatım sizce ne yapmalıyım

daha kas yapmadan diyete girme önce iyi bir kas kütlesi ekle sonra diyet yaparsın
  10. KoppuK

Skinny fatım sizce ne yapmalıyım

spor + protein ağırlıklı beslenme
  11. KoppuK

Amino asit mi Protein tozu mu?

ağzının tadına göre seç https://www.trendyol.com/hardline-karbonhidrat-mass-gainer-x-b105322-c104161 bide kreatin https://www.hepsiburada.com/hardline-100-mikronize-kreatin-300gr-creatine-pm-sporhrd70
  12. KoppuK

Arkadaşlar Sizce Fitness'a Gitmeli Miyim ?

boyu falan mesele etme başla zaten sadece sen vücut için gitcen çok ağır kilolara girmiceğin için sıkıntı olmaz başla
Top Bottom