Neler Yeni

2 Dambılla Evde Vücut Nasıl Çalışabilirim?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Evde yalnızca 2 adet dambılım var. 10'ar kilo. Zamanla daha da ekleme yapabilirim ancak ilk defa spora başlama kararı verdiğim için şimdilik yeteceğini sanıyorum çünkü muhtemelen bunlar bile set tekrarlarında yoracaktır. 2004'lü, 185cm boy ve 80 kiloya sahibim. Vücut çalışmayı hedefliyorum ve yararlı olduğunu düşündüğüm bir videoya denk geldim. Sizden ricam şu yönde; neler yapmalıyım? Programımı nasıl belirlemeliyim, yemeğimi nasıl yemeliyim... Önerilerinize açığım. Ramazan dolayısıyla iftar-sahur arası vücut çalışmak istiyorum şu dönemlik. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler hepinize.

Denk geldiğim video:

Dahası  
Evde yalnızca 2 adet dambılım var. 10'ar kilo. Zamanla daha da ekleme yapabilirim ancak ilk defa spora başlama kararı verdiğim için şimdilik yeteceğini sanıyorum çünkü muhtemelen bunlar bile set tekrarlarında yoracaktır. 2004'lü, 185cm boy ve 80 kiloya sahibim. Vücut çalışmayı hedefliyorum ve yararlı olduğunu düşündüğüm bir videoya denk geldim. Sizden ricam şu yönde; neler yapmalıyım? Programımı nasıl belirlemeliyim, yemeğimi nasıl yemeliyim... Önerilerinize açığım. Ramazan dolayısıyla iftar-sahur arası vücut çalışmak istiyorum şu dönemlik. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler hepinize.

Denk geldiğim video:
bir profesyonelden yardım almalısın kimse burda sana çıkıp şunu yap şunu ye diyemez vücut tipiin de bilmiyoruz en iyisi bir profesyonelden yardım almak

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
bunu izleyebilirsin

Skyline R34

80+ Bronze

Denk geldiğim video:
polat abi senin asus füzen var onla çalış bol protein tüket fastfood yeme iftr ve sahur arası en enerjik olduğun zamanda çalış

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir profesyonelden yardım almalısın kimse burda sana çıkıp şunu yap şunu ye diyemez vücut tipiin de bilmiyoruz en iyisi bir profesyonelden yardım almak
Ya tabii ki zaten öyle. Ama şu dönemde salonlar kapalı olduğu için gidip yazılamıyorum. Buradan da yalnızca fikir edinmeye çalışıyorum. Yoksa bunun vücuttaki yağ oranı, cartı curtu gibi etkenleri olduğunu biliyorum.

Dahası  
Ya tabii ki zaten öyle. Ama şu dönemde salonlar kapalı olduğu için gidip yazılamıyorum. Buradan da yalnızca fikir edinmeye çalışıyorum. Yoksa bunun vücuttaki yağ oranı, cartı curtu gibi etkenleri olduğunu biliyorum.
tamam dostum kusura bakma biraz sertimsi bir cevap oldu kolay gelsin şimdiden pes etme yeter düzenli yapmaya çalış elinden geldiğince

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
İftardan 2 3 saat sonra antreman yap günde 400gr pirinç yeterli olur,sabahları 4 yumurta sarısıyla beraber,zeytin,lor peyniri,günde 500gr tavuk,et,balık herhangi biri veya karışık
antreman olarak çok cuzi bir fiyata ev antremanı paylaşan profosyenel bir adam var onu tavsiye ederim

Top Bottom