Arama sonuçları: *

1. MrBilgin

Kolum iyi duruyor mu?

14 yaşında ben kilolu cüce gibi biseydim.
  2. MrBilgin

Fitness'a başladım yardım

Genelde 2 günde 1. 4 yumurta yemene gerek yok abartma 2 kafi. Tavuk falan ye devam et. Kendini zorlama dinlen.
  3. MrBilgin

Spor Salonuna Yeni Başlayacak Birine Tavsiyeleriniz

Hamliginin atılması için. Önden hazırlıyorlar.
  4. MrBilgin

Bende sana yakındım. Ilkte 1-2 hafta koşu bandı ısınma hareketleri falan sonra makine sonra ağırlıkları geçersin. 2.ayda değişmeye başlarsın kol pazılarin şişer. Omzun kaliplasir. Göğsün sismeye baslar. Tabi yaptığın hareketlere bağlı.
  5. MrBilgin

Kilo alman lazim seninde hocam buyuk ihtimal ağırlıkla başlayıp yemekle desteklerler. 1653163775 Hocam yanlış anladın alırlar tabi ama kilo vermen için koşu bandı ayak hareketleri falan o tarz şeylerle başlarsın sonra ağırlık.
  6. MrBilgin

Hocam biraz kilo vermen lazım. Direk fitnesa vermezler büyük ihtimal. Biraz kilo verdiğinde başlarsın onla birlikte değişiminde başlar.
  7. MrBilgin

Boy kilo kaç?
  8. MrBilgin

Bi kere azimli olun. Bende arkadaşlarla başladım. Bıraktılar. Boş zamanınız olduğunuzdan emin olun yoksa 2-3 kere gitmedikten sonra daha gitmek istemiceksiniz. Hafif balık etli varsa 2.haftadan itibaren değişimi hissedecek. Zayıfların işi biraz daha zor ama kas ve baklava kolay çıkıyor onlarda...
  9. MrBilgin

Evde kendi imkanlarınla spor yapmak vs fitness

Play storeda yüksek puanlı fitnes uygulaması var. Ona bi bak istersen yardımcı olur.
  10. MrBilgin

Nasıl Kilo Verip Fit Olabilirim?

Kolay yöntem istiyorsan işe bisikletle git yüzmeye yazıl.
  11. MrBilgin

Ben 13 yaşındayım Kas yapmak boyumun uzamasını engeller mi?

Bence kesinlikle yüzmeye gitmelisin abartı olmadan kas yapıp boyun uzuyor.
Top Bottom