Neler Yeni

Spor Salonuna Yeni Başlayacak Birine Tavsiyeleriniz

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Hazirandan itibaren arkadaşlarla spor salonuna yazılacağız. Spor salonuna yeni başlayacak birine tavsiyeleriniz nelerdir?

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Efe
Hazirandan itibaren arkadaşlarla spor salonuna yazılacağız. Spor salonuna yeni başlayacak birine tavsiyeleriniz nelerdir?
Benim yaptığım gibi başladıktan 1 ay sonra gitmeyi bırakıp paranızı çöp etmeyin.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Bi kere azimli olun. Bende arkadaşlarla başladım. Bıraktılar. Boş zamanınız olduğunuzdan emin olun yoksa 2-3 kere gitmedikten sonra daha gitmek istemiceksiniz.

Hafif balık etli varsa 2.haftadan itibaren değişimi hissedecek. Zayıfların işi biraz daha zor ama kas ve baklava kolay çıkıyor onlarda diye biliyorum.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
Kankam yanindaki adam 20kilo kaldiriyo benim vucudum onla aynı diyip sacma spaan sekillere girip yuksek agirliklar deneme sakın. Hareketleri doğru duzgun, kaslarını sıkarak yaparsan; beslenmene, diyetine uyarak devam edersen kisa surede istedigin fizige ulasirsin. basarilar.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Ağırlıkları hızlı kaldırıp indirme, yaptığım ilk büyük hata buydu.
bir makinedeysen orta hızda çek yavaşca bırak, kas gelişiminde etkisi çok büyük

Kadir_1987

80+ Silver
Sana özel olarak hazırlanan ders programına uy.
Çok güçlüyüm ve daha yorulmadım deyip de yazılanın aksine fazla ağırlığın ya da koşu bandının süresini uzatma.
İstikrarını koruduğun sürece.
1 Gün Kardiyo.
1 Gün Ağırlık.
1 Gün İstirahat.
Bu şekilde devam ettiğin sürece bomba gibi olursun merak etme ;)

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benim 6 aylık spor salonu deneyimim var şunu demek gerekirse
-Gitmeden önce haraketlerin isimlerini şimdiden öğrenmeye çalış youtube dan durmadan harakete bakıyordum yada salon hocasına soruyordum ekstra vakit kaybı.
-Sana göre en iyi hangi günler olursa öyle git ben her zaman 1 gün gidip 1 gün dinleniyordum 6. ayın son 5 günü biraz aksatma oldu ama sanırım gün sayısı hala bozulmadı.
-Kendine çok güvenipte full ağırlık yapma salonda sırf az kilo takıyorsun diye seni aşağılamazlar ben boş benchle bile press yapamıyordum ama noldu 35-40 kg bench press yapıyordum 6. ayımda. Asla pes etme kolay geldiğinde biraz biraz arttır 1 kg bile olsa azar azar,kademe kademe.
-İlk 1 hafta kesinlikle vücudun çok ağrıyacak yalan söyleyip hafif hafif anlatacağıma açık olmak daha iyi ben yine pes etmedim iyice dinlenip sporumu düzgün yaptım
-Uyku düzeni,beslenme her şey sporu etkiliyor gerçekten o yüzden hiçbirini bozmadan yaparsan çok hızlı,iyi gelişirsin
-Hiç Protein tozu, Streoit falan kullanmadım sizde hemen başlamayın derim ÖZELLİKLE KİLO VERECEKSENİZ SAKIN KULLANMAYIN

Son düzenleme:

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,169
İsim
Ahmet Sevinç
Bi kere azimli olun. Bende arkadaşlarla başladım. Bıraktılar. Boş zamanınız olduğunuzdan emin olun yoksa 2-3 kere gitmedikten sonra daha gitmek istemiceksiniz.

Hafif balık etli varsa 2.haftadan itibaren değişimi hissedecek. Zayıfların işi biraz daha zor ama kas ve baklava kolay çıkıyor onlarda diye biliyorum.
şimdi benim gidebileceğim arkadaşım yok var ama gelir mi bilmem tombul bi insanım böyle ne zaman fark edilir bende yazın başlıyacam

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,169
İsim
Ahmet Sevinç

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
boy 1.87 kilo 68
ben gidicem bu yaz spora
80 kiloya çıkmak istiyorum , kaç ay sürer

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,217
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Azimli biri isen değişim olacaktır her şekilde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,755
Üyeler
141,481