Arama sonuçları: *

1. Nightless

Dersi anlıyorum ama soruyu çözemiyorum

Bence mesele çözümlü sorular çözüp internet ortamında hocaları ekstra dinlemek soru kalıbı görmektir. Çözümlü soruları deme sebebim en azından çözemediklerin soruların çözümüne gidişatına bakmaktır. İnternet ortamında hocaları dinleme de her hoca farklı şekil de sana hitap eder. Önemli olan...
  2. Nightless

DGS Kaydım tamamladı mı? Onaylanması mı gerekiyor?

Gerekli bilgilerinin doğruluğundan eminsen başvuruyu tamamlamışsın şimdiden hayırlı sınavlar istediğin olur inşallah
  3. Nightless

DGS Kaydım tamamladı mı? Onaylanması mı gerekiyor?

Başvuru kayıt yapmışsın daha net emin olmak için başvurunu görüntüleden daha net şekilde ulaşabilirsiniz.
  4. Nightless

KPSS Önlisans İçin 10 Net Matematik konuları

Valla o zaman matematikten şöyle diyim temel kavramlara çalış zaten büyük ihtimalle bazı sorular cidden kolay gelebiliyor misal rasyonel sayılar veya da bölme bölünebilme kuralları çalışıp üstesinden gelirsiniz ek olarak arkadaşın dediği gibi problemler tarafına da çalışır iseniz temel olarak...
  5. Nightless

KPSS Önlisans İçin 10 Net Matematik konuları

Önlisans sınavına zannedersem oldukça iyi zaman var bence pes etmeyin.
  6. Nightless

Msü mülakatta aile sicilinin önemi

Boy kilo endeksinden ayak vsvs birçok olay var eleme için sen gerekeni yap olur ise olur aile durumu hakkında detaylarını vsvs soruyorlar sana zaten ne iş yaparlar genel sorular filan çok kişi gidiyor netice de en ufak puruzde elenme olasigin mevcut neticede
  7. Nightless

Üniversite dersten kaldım mı?

Her üniversiteye göre değişir sen 40 diyorsun biz de farklıydı can eğrisi bile olsa kalabilirsin eğer ortalaman 1.80 altında kalıyor ise DC DD bile FF oluyor
  8. Nightless

Sizce Okullar Kapanmalı mı ?

Herkesi memnun etmek zor biraz kapalı biraz açık devam eder.
  9. Nightless

Lise diplomasını geri veriyorlar mı?

Düzelttim mesajı bakabilirsin. 1630872346 Ben dikey geçiş yaptım 2 yıllık diplomamı vermem gerekti şuan halen üniversitede bu sene alacağım hem 2 yıllığı geri hem de 4 yıllığı.
  10. Nightless

Lise diplomasını geri veriyorlar mı?

Mezun olduğunda geri alırsın veyahuuta okul terk yaparsan. Yatay geçiş yaparsan da o zaman verirler yani bir şekilde ilişkin kalmaması gerek ora ile.
  11. Nightless

Üniversitenin ilk günü için tavsiyeler

Arkadaşın demediği kelimeleri ve cümleleri kullanıp cevap verdiğiniz için teşekkürler. İyi hayaller ve forumlar.
  12. Nightless

Üniversitenin ilk günü için tavsiyeler

Niye korku olayına giriyorsunuz ki dışarı çıkmak normal bir yaşam zaman içerisin de bile sıkıntı olabiliyor iken. Zaten öyle ya da böyle zorunluluk haline geldi.
  13. Nightless

Orta okul sonda disipline gidersem ne olur?

Boş ver görmüyormusun benim saçımı profil resminden takmayacaksın bazı gereksiz konuları her şey bitti saç mı oldu mesele ? Şimdi ki konumuz erkek saçı nasıl olmalı kadın saçı nasıl olmalı mı ? Ne günlere kaldık cidden ya uzat geç arkadaşım bak kendine müzisyene o bile takmıyordur senin bu meseleni.
  14. Nightless

özel okulların açılma hakkı var mı

Var hakları ama 12.Sınıf ve 8.Snıflar zaten bu pandemi sürecinde aktif olarak gittiler. Belki toplamda 1 ay gitmemişlerdir :D Zaten belirttiler bunları yavaş yavaş yüz yüze ortamına geçiyorlar.
Top Bottom