Neler Yeni

kodlama yardıma ihtiyacım var 0 dan

doctur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
İbrahim Enes Taşdan
ilk olarak konu yeri kesin yanlış en yakın konuyu bu buldum hiç kodlama bilmiyorum ve kodlama yapmak istiyorum elimde arduino atmega32u4 çipsetli bir arduino var ben bu arduino ile ekranın herhangi bir yerine nokta koyma veya uygulama üzerinden atıyorum bi oyun var oyundaki kodları alıyor arduino sonra işleyip mousumuza gönderiyor mousda nereye basmamız lazım ise oraya doğru yol alıyor bunun gibi kodlamalar yapmak istiyorum binevi oyunlarda işimi kolaylaştıracak 3. parti yazılım gibide denebilir hangi videoları izlemem lazım yada bana rehperlik edebilecek birisi varmı

normalde ilk öğrenip alacaktım istediğim yazılımı hazır buldum ama mağaleysef çalışmadı bende boşa almış gibi oldum yardımlarınızı bekliyorum
Benim anladığım sen kodlamayi öğrenmek istiyorsun öğrenmen için udemy yada 1milyonistihdamdan öğrenebilirsin

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Destek yok forumda tavsiyem bir oyunda kodunu değil “Kol”unu geliştirmen bu tarz şeylere yönelme.
Amacın hile olmadığını belirtmiş yukarıda bu da proje sonuçta hocam. Bir yerinden başlamak gerekiyor. Zira pc mikrodenetleyici bağlantısını kullanmam zordur.

marilyn

80+ Silver
Destek yok forumda tavsiyem bir oyunda kodunu değil “Kol”unu geliştirmen bu tarz şeylere yönelme.
Yardım etmiyeceksen forumda mesaj kasmana gerek yok derim yardım eden arkadaşlarımız var nede olsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zatenörnek olarak attığımıda ve deneme amaçlı yaptığımıda belirttim küçük çaplı oyunlarda denemek istiyorum kimseye zararım dokunmadan online oyunlarda yeteri kadar hileye rastlıyoruz csgo free versiyonu zaten kaynıyor artık offline olan oyunuda hileli oynamama karışmazsın sanırım ?

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Yardım etmiyeceksen forumda mesaj kasmana gerek yok derim yardım eden arkadaşlarımız var nede olsa

Zatenörnek olarak attığımıda ve deneme amaçlı yaptığımıda belirttim küçük çaplı oyunlarda denemek istiyorum kimseye zararım dokunmadan online oyunlarda yeteri kadar hileye rastlıyoruz csgo free versiyonu zaten kaynıyor artık offline olan oyunuda hileli oynamama karışmazsın sanırım ?
Dostum hile öyle bir şey ki baktın offline’da başarılısın bu sefer online’da denersin vs. Hatta bir süre sonra insanın yaşam tarzını bile etkileyebiliyor bu tarz şeyler. Sana hiç bir türlü karışamam online oyunda da yapsan offline oyunda da yapsan ama eğer online oyunda bir gün yaparsan bu söylediğimi hatırlarsın bağımlılık yapan bir şey çünkü. Neyse yazılımını geliştirmen çok hoş bir durum olur eğer iyi şeyler için kullanacaksan, yazılımcılar da iyi kazanıyor he xd. Ayrıca mesaj kasmak mı xd 3K mesajım var benimle aynı zamanda başlayanlar 6K‘larda bir çoğu.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
dostum ben de yapay zeka ile ilgileniyorum . tensorflow ve kerasta bu tarz bir şey var mı tam bilmiyorum. ama öğrenmek istersen 1milyonistihdamda veri bilimi için tensorflowu sonra kera ile makine öğrenmesini sonra da deep learning kısmına bakabilirsin

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Hocam bugün test sonucu geldi pozitifim:/

Daha doğrusu babam pozitif ben de hissediyorum.
Hocam geçmiş olsun dikkat edin kendinize izole edin kendinizi, beslenmenize dikkat edin ki vücudunuz daha dinç olsun. Umarım geçer ayrıca moralinizi de bozmayın @baltazar

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
çook geçmiş olsun

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623