Neler Yeni

kodlama yardıma ihtiyacım var 0 dan

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Nasılsın durumun falan
Küçük kardeşim biraz kötü 2 yaşında benim de başım ağrıyor biraz. Kafa güzelleşti :p Vallahi dikkat edin şakası yok.
Senin projeye şu kafam geçsin bakayım. Bir şey anlamıyorum.

marilyn

80+ Silver
Küçük kardeşim biraz kötü 2 yaşında benim de başım ağrıyor biraz. Kafa güzelleşti :p Vallahi dikkat edin şakası yok.
Senin projeye şu kafam geçsin bakayım. Bir şey anlamıyorum.
Sonra bakarsın ilk bi sağlığına bak

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
korona durumun ne oldu knk
Geçti sayılır. Teşekkürler. Seini konuyu bulamadıydım mesaj yaz diye bekliyordum. hemen bakıyorum videoya şimdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi videodakini mi anlatayım sana nasıl işlediğini=?

marilyn

80+ Silver
Geçti sayılır. Teşekkürler. Seini konuyu bulamadıydım mesaj yaz diye bekliyordum. hemen bakıyorum videoya şimdi.

Şimdi videodakini mi anlatayım sana nasıl işlediğini=?
anlatmaktan ziyade ban kaynak öner çünkü hiçbir bilgim yok hang komut ne işe yarıyor bilmiyorum videoda visual ile oyun içi kodlar alınıyor arduinoya bildiriyor oda mousu nereye oynatacağını komut olarak döküyor ve mous oraya gidiyor ama bunu nasıl kodlaycağım işte o sıkıntı

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
anlatmaktan ziyade ban kaynak öner çünkü hiçbir bilgim yok hang komut ne işe yarıyor bilmiyorum videoda visual ile oyun içi kodlar alınıyor arduinoya bildiriyor oda mousu nereye oynatacağını komut olarak döküyor ve mous oraya gidiyor ama bunu nasıl kodlaycağım işte o sıkıntı
Bak adam çok profosyonel bir aygıt yapmış. Bu iş isadece Arduino yapmıyor. Videoya bak anakartta pcle kısmına aygıt takıyor. O aygıt bütün bilgiyi alıp işleyip Arduino'ya sadece koordinat veriyor. Burda arduino çok işlevsiz. Sadece mouse yerine kullanmış.

marilyn

80+ Silver
Bak adam çok profosyonel bir aygıt yapmış. Bu iş isadece Arduino yapmıyor. Videoya bak anakartta pcle kısmına aygıt takıyor. O aygıt bütün bilgiyi alıp işleyip Arduino'ya sadece koordinat veriyor. Burda arduino çok işlevsiz. Sadece mouse yerine kullanmış.
başka videolara bakarsan şu thq mu ne vardı o adamda sadece arduino var örn

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Biraz bakındım ama PC'den nasıl bilgi çekmiş/ neye göre bilgi çekmiş bilmiyorum.
Tek başına Arduino kullanılarak yapılacak bir şey değil.
Bana tam olarak hangi oyuna ne hilesi yapmak istiyotsun söyle biraz beyin fırtınası yapalım. (Ve bütçen var mı?)

marilyn

80+ Silver
Biraz bakındım ama PC'den nasıl bilgi çekmiş/ neye göre bilgi çekmiş bilmiyorum.
Bana tam olarak hangi oyuna ne hilesi yapmak istiyotsun söyle biraz beyin fırtınası yapalım. (Ve bütçen var mı?)
bütçem yok tek arduinom var o kadar oyun farketmez en basit anti cheatı açık olan oyun csgo csgo da denenebilir ilk olarak valorant vb oyunların anti cheatları güçlü

burada biraz mesaj karmajası oluyor discord var ise oradan konuşalımmı

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,622
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Bak şimdi :
ARduino nun üzerindeki mikrodenetleyici PC'den bilgi çekemez. Bunun için farklı aygıtlar ve tecrübe lazım. Donanımsal Hileyi ya görüntü ya ses üzerinden yaparsın ikisini de net tanımlamak için PC'den bilgi çekip işlemen gerekir. Saf Arduino'un da buna gücü yetmez maalesef :(
Bence sen biraz para biriktir. Bu sırada Arduino kodlamayı öğren

burada biraz mesaj karmajası oluyor discord var ise oradan konuşalımmı
Dc dahil Sosyal medya kullanmıyorum :(

marilyn

80+ Silver
Bak şimdi :
ARduino nun üzerindeki mikrodenetleyici PC'den bilgi çekemez. Bunun için farklı aygıtlar ve tecrübe lazım. Donanımsal Hileyi ya görüntü ya ses üzerinden yaparsın ikisini de net tanımlamak için PC'den bilgi çekip işlemen gerekir. Saf Arduino'un da buna gücü yetmez maalesef :(
Bence sen biraz para biriktir. Bu sırada Arduino kodlamayı öğren

Dc dahil Sosyal medya kullanmıyorum :(
kodlama ile ilgili kaynak verebilirmisin o zamana kadar veya arduino atmega 32u4 ile direksiyon seti yapılır mı? direksiyon seti yapayım ets sarar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,448
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom