Neler Yeni

kodlama yardıma ihtiyacım var 0 dan

marilyn

80+ Silver
ilk olarak konu yeri kesin yanlış en yakın konuyu bu buldum hiç kodlama bilmiyorum ve kodlama yapmak istiyorum elimde arduino atmega32u4 çipsetli bir arduino var ben bu arduino ile ekranın herhangi bir yerine nokta koyma veya uygulama üzerinden atıyorum bi oyun var oyundaki kodları alıyor arduino sonra işleyip mousumuza gönderiyor mousda nereye basmamız lazım ise oraya doğru yol alıyor bunun gibi kodlamalar yapmak istiyorum binevi oyunlarda işimi kolaylaştıracak 3. parti yazılım gibide denebilir hangi videoları izlemem lazım yada bana rehperlik edebilecek birisi varmı

normalde ilk öğrenip alacaktım istediğim yazılımı hazır buldum ama mağaleysef çalışmadı bende boşa almış gibi oldum yardımlarınızı bekliyorum

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Ben Ne istediğini tam anlamadım. Gece gece kafa gittiğinden olabilir detaylı açıklar misin ?

marilyn

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Ne istediğini tam anlamadım. Gece gece kafa gittiğinden olabilir detaylı açıklar misin ?
bunun gibi ama başka şekillisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış anlama amacım csgo ya hile yapmak değil gerçi yapsam çok bir şey değişmez zaten oyunun free versiyonu tambir çöplük

kısacası kodlamayı 0 dan öğrenebileceğim bir kaynak varmı

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

yanlış anlama amacım csgo ya hile yapmak değil gerçi yapsam çok bir şey değişmez zaten oyunun free versiyonu tambir çöplük

Bu sadece kodlama değil elektronik ve bilgisayar bilgisi de gerekir. Bunu yapan adam yıllarını harcamıştır. Inan Nasıl yapmış bende tam anlamadım. Arduino leonardo 'yi fare olarak pc ye tanıtmış daha sonra görüntüyü farklı bir cihazla işleyip koordinat bilgisini Arduino ya oradan da farenin konumuna aktarmış ve ateş etmiş.
Bunu yapman için taa baştan başlaman gerekiyor. Yanı led yalman:) Daha sonra raspery ve pcb çözme ve elektronik öğrenirsen yaparsın bir şeyler ama uzun sürer.

marilyn

80+ Silver
Bu sadece kodlama değil elektronik ve bilgisayar bilgisi de gerekir. Bunu yapan adam yıllarını harcamıştır. Inan Nasıl yapmış bende tam anlamadım. Arduino leonardo 'yi fare olarak PC ye tanıtmış daha sonra görüntüyü farklı bir cihazla işleyip koordinat bilgisini Arduino ya oradan da farenin konumuna aktarmış ve ateş etmiş.
Bunu yapman için taa baştan başlaman gerekiyor. Yanı LED yalman:) Daha sonra raspery ve pcb çözme ve elektronik öğrenirsen yaparsın bir şeyler ama uzun sürer.
uzun sürsün sürmesin ilerinin mesleği mutlaka işime yarar herhangi bir kaynak varmı zaten bunların source kodlarını buldum ek olarak nasıl yapıldığıyla ilgilide ama detaylı değil yanlış şeyler yapıyorum adama yazdığımdada exe şeklinde veremem diyor benim diyor yardım et dediğimdede pek yardımcı olmuyor zaten ücretsiz internetten video izle yaparsın diye geçiştirdi

Bu sadece kodlama değil elektronik ve bilgisayar bilgisi de gerekir. Bunu yapan adam yıllarını harcamıştır. Inan Nasıl yapmış bende tam anlamadım. Arduino leonardo 'yi fare olarak PC ye tanıtmış daha sonra görüntüyü farklı bir cihazla işleyip koordinat bilgisini Arduino ya oradan da farenin konumuna aktarmış ve ateş etmiş.
Bunu yapman için taa baştan başlaman gerekiyor. Yanı LED yalman:) Daha sonra raspery ve pcb çözme ve elektronik öğrenirsen yaparsın bir şeyler ama uzun sürer.
örnek video

denediğim video

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
uzun sürsün sürmesin ilerinin mesleği mutlaka işime yarar herhangi bir kaynak varmı zaten bunların source kodlarını buldum ek olarak nasıl yapıldığıyla ilgilide ama detaylı değil yanlış şeyler yapıyorum adama yazdığımdada exe şeklinde veremem diyor benim diyor yardım et dediğimdede pek yardımcı olmuyor zaten ücretsiz internetten video izle yaparsın diye geçiştirdi

örnek video

denediğim video
Sondakini sen mi denedin ?

marilyn

80+ Silver
yok adam yapmış bende aynısını yapmaya çalıştım yapamadım küçük çaplı birşeyler yapıp kavrayınca büyütücem

örn ekrana nokta şeklinde crosshair koymaya çalışacağım işe yarar gibime geliyor sonuçta awp yada başka oyunlarda crosshair olmayabiliyor

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd

Hangi dili öğrenmek istiyorsunuz. Oyun yapmak mı ? Yapay zeka mı ? Ne istediğini tam söyler misin ?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
yok adam yapmış bende aynısını yapmaya çalıştım yapamadım küçük çaplı birşeyler yapıp kavrayınca büyütücem
Kodu şimdi inceleyemem en sağlıklı dönüşü bir şey olmazsa yarın yaparım.
Diğer turlu sıfır bilgin var ve özgün proje geliştirmek istyiorsan sıfırdan başlamalısın

marilyn

80+ Silver
Kodu şimdi inceleyemem en sağlıklı dönüşü bir şey olmazsa yarın yaparım.
Diğer turlu sıfır bilgin var ve özgün proje geliştirmek istyiorsan sıfırdan başlamalısın
bekleyeceğim

Hangi dili öğrenmek istiyorsunuz. Oyun yapmak mı ? Yapay zeka mı ? Ne istediğini tam söyler misin ?
sanırım yapay zekaya giriyor

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
ilk olarak konu yeri kesin yanlış en yakın konuyu bu buldum hiç kodlama bilmiyorum ve kodlama yapmak istiyorum elimde arduino atmega32u4 çipsetli bir arduino var ben bu arduino ile ekranın herhangi bir yerine nokta koyma veya uygulama üzerinden atıyorum bi oyun var oyundaki kodları alıyor arduino sonra işleyip mousumuza gönderiyor mousda nereye basmamız lazım ise oraya doğru yol alıyor bunun gibi kodlamalar yapmak istiyorum binevi oyunlarda işimi kolaylaştıracak 3. parti yazılım gibide denebilir hangi videoları izlemem lazım yada bana rehperlik edebilecek birisi varmı

normalde ilk öğrenip alacaktım istediğim yazılımı hazır buldum ama mağaleysef çalışmadı bende boşa almış gibi oldum yardımlarınızı bekliyorum
Hile diyorsun yani? Alttaki linkten o anlaşılıyor?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,408
Üyeler
140,644
Son üye
flown_
Top Bottom