Neler Yeni

Öneri Millenicom Bağlanma Sürecim

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Şu anlık en iyi internet Millenicom. Bozmaz umarım.
her yerde olmasada ben kablonet olduğunu düşünüyorum

altın sinema paketi, belgesel kanalları vs açık + 100 mbps sınırsız internet 79,90 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekomda çok aşırı fiyat artışından dolayı aynı altyapıda türknet ve millenicomu araştırdım genel olarak türknette daha çok şikayet gördüm. Millenicom tavsiye edildi başvurumu yaptım. Sözleşme kağıtlarını mailden ertesi gün sabahı hemen gönderildi doldurup gönderdik. Kağıtları 2günde teslim aldılar ve aynı gün işleme girdi türk telekomun iptali için de evrak gönderdik iptalini de onlar yaptı. Hiç internetsiz kalmadan geçiş sağlandı. TT kapandı direkt millenicom şifrelerimiz geldi. Download ve upload hızları vaadedildiği gibi 35/6 olarak alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda en geç 9dk'de bağlandım ve hepsinde de ilgilendiler. Genel olarak memnun kaldım sorunuz varsa yardımcı olabilirim.
Davet kodum: 73F6FDFD geçiş yaparken bu kodu kullanırsanız 1 ay siz ve ben bedava kullanırız . Ben de bir arkadaşımızınki ile bağlandım ve 1 ay ikimize de bedava oldu.
Alıntıyı görüntüle
+ Yönler:

+Hızlar aldığınız pakete çok yakın oluyor. Yani vaat edilen hızlar geliyor altyapınız varsa.
+Müşteri hizmetleri ilgili ve ulaşımı kolay telefonla aradığımız zaman en geç 10dk'de bağlanıyoruz.
+Müşteri hizmetleri aramaya gerek bile duymadım sadece geçiş sürecinde bazı sorularım olduğu zaman aradım onda da gerekli yardımı hızlıca verdiler.
+Ping değerleri iyi sunucusu Türkiyede olan serverlarda en fazla 30 gördüm ortalama 20 22 arası yurt dışı serverlarda da en fazla 59 gördüm ortalama 50ping
+Şimdiye kadar hiç kesinti yaşamadım.

-Yönler:

-Mobil uygulaması ve sitesindeki online işlemler bir Türk Telekom veya Türknet kadar kullanışlı ve gelişmiş değil bazen yavaş çalışıyor.
-Whatsapp hatları geç yanıtlar veriyor.
-Fiziksel bir şubesi yok ne kadar - yön olur bilmiyorum ama bazıları bu özelliği de arayabiliyor benim için pek sorun olmadı.

İstediğiniz şeyleri yazarsanız ona göre güncelleme yaparım yazıda hepinize iyi günler diliyorum.
hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
her yerde olmasada ben kablonet olduğunu düşünüyorum

altın sinema paketi, belgesel kanalları vs açık + 100 mbps sınırsız internet 79,90 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim
Çok teşekkür ederim.
Dediğin gibi kablonet altyapısı çok iyi ama bizim burda da yok :(

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Çok teşekkür ederim.
Dediğin gibi kablonet altyapısı çok iyi ama bizim burda da yok :(
keşke olsa her yerde bu fiyata almayan kalmaz tv de var istersen alma tvyi daha iyi 27 lira daha ucuz :D 100mbps internet 52 TL falan işte

ahM3TTTTT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Ahmet Can Akgün
Başkalarının bağlamasınsan kaç ay beleşe geldi xd

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
burdaki tüm hocalar baksın eylül sonunda ttye sözleşme yenşledim internet aşırı berbat verdikleri modemaşırı kötü 5 yıllık ben aslıdna tt geçmicektim ama türknet ve millenicomda altyapım 8 görünüyordu şimdi sizin konudan sonra hadi bir bakayım dedim 80 olmuş 75 olmuş aga noluyor aga sizce geçebilir miyim para ödemeden millenicom a umarım ödemem

Ekler

• türknet.png
    türknet.png
    19.4 KB · Hit: 34
  • MİLLENCOM.png
    MİLLENCOM.png
    25.2 KB · Hit: 27

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
burdaki tüm hocalar baksın eylül sonunda ttye sözleşme yenşledim internet aşırı berbat verdikleri modemaşırı kötü 5 yıllık ben aslıdna tt geçmicektim ama türknet ve millenicomda altyapım 8 görünüyordu şimdi sizin konudan sonra hadi bir bakayım dedim 80 olmuş 75 olmuş aga noluyor aga sizce geçebilir miyim para ödemeden millenicom a umarım ödemem
Taahhüt imzaladıysan ceza çıkar

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Taahhüt imzaladıysan ceza çıkar
aga her şey tamamen telefonla oldu devam edelim dedik millenicom çıkan cezayı karşılamaz mı :( sanki öyle bir şey vardı 300tlye kadar karşılıyordu

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
aga her şey tamamen telefonla oldu devam edelim dedik millenicom çıkan cezayı karşılamaz mı :( sanki öyle bir şey vardı 300tlye kadar karşılıyordu
Aynen belli bir ücrete kadar karşılıyor ama 300 müydü tam hatırlamıyorum cayma bedelini öğrenip yüksek değilse hemen geçebilirsin aslında

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Aynen belli bir ücrete kadar karşılıyor ama 300 müydü tam hatırlamıyorum cayma bedelini öğrenip yüksek değilse hemen geçebilirsin aslında
ya hocam sizin linkle iyice ucuzluyor zaten ne idüğü belirsiz akşamları çekmiyor rainbow 6 siege için 2 gün 7 saat diyor bana steam düşünün yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,848
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom