Neler Yeni

CHP'li İBB, ÜSKÜDAR KUŞKONMAZ CAMİİ'nin kimliğini bozuyor!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Dostum galiba görmüyorsun ekmek kuyruklarını hastane kuyruklarını hastaneler şimdi b.k götürüyor merak etme ailemin hepsi doktor hepsi şikayetçi hastahaneler rezil durumda
Sen nerde yaşıyon? Ben hastaneye gittiğimde çok rahatım şahsen. Sadece şehir hastanesini sevmedim. Çok büyük olduğu için.

JokerAllame

80+ Silver
Birkere konun başlığı bile saçma!
Ne demek Chpli belediye o adam o partiden girdi diye Chpli belediye mi oluyor hayır.O adam 16 milyonun belediye başkanı ülkeyi ocu bucu diye böldünüz hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen nerde yaşıyon? Ben hastaneye gittiğimde çok rahatım şahsen. Sadece şehir hastanesini sevmedim. Çok büyük olduğu için.
Türkiyede yaşıyorum sen? Dur söyleyeyim Alis Harikalar Diyarı galiba

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Birkere konun başlığı bile saçma!
Ne demek Chpli belediye o adam o partiden girdi diye Chpli belediye mi oluyor hayır.O adam 16 milyonun belediye başkanı ülkeyi ocu bucu diye böldünüz hep
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiyede yaşıyorum sen? Dur söyleyeyim Alis Harikalar Diyarı galiba
La sen de aynısın. Hep aynı cümleler.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Mimar Sinan 'a Şemsi Paşa tarafından yaptırılan denize 0 noktasındaki "tarihi eser" bakın "tarihi eser" in kimliğini değiştiriyor.
Kuzey ve Güney rüzgarlarının kesişmesinden dolayı kuşların konamadığı caminin, tarihi eserin etrafına beton dökerek camiyi, tarihi eseri şehrin içine iteleyerek kimliğini değiştiriyor.

Aynı şeyi AKP, MHP, İYİ, GP, DEVA da yapsa tavrım değişmez. Ki AKP de yaptı ses çıkarıldı. Ama aynı ses bu sefer yok.

Kaynak : https://www.google.com/amp/s/m.habe...dan-440-yil-once-yaptigi-yola-beton-doktu-amp
zaten öyle rte şu an başta diye bu kadar eleştiri çekiyor ve çekmeli de ama devlet erken seçime gitse kime oy verecek?

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Mimar Sinan 'a Şemsi Paşa tarafından yaptırılan denize 0 noktasındaki "tarihi eser" bakın "tarihi eser" in kimliğini değiştiriyor.
Kuzey ve Güney rüzgarlarının kesişmesinden dolayı kuşların konamadığı caminin, tarihi eserin etrafına beton dökerek camiyi, tarihi eseri şehrin içine iteleyerek kimliğini değiştiriyor.

Aynı şeyi AKP, MHP, İYİ, GP, DEVA da yapsa tavrım değişmez. Ki AKP de yaptı ses çıkarıldı. Ama aynı ses bu sefer yok.

Kaynak : https://www.google.com/amp/s/m.habe...dan-440-yil-once-yaptigi-yola-beton-doktu-amp
tam anlamadım tam olarak ne yapılmış o deniz tarafındakı çakıl taşlı kısmı mı betpn yapmışlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom