Neler Yeni

GTX 1080 ile 20 günlük mining değerlendirmesi

MagicPump

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ömür ertürk
peki ethermine binancepoola göre daha karlı diyorlar bunun hakkında yorumun var mı ?

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
Hali hazırda sistemi olan yapabilir ama bu iş için şuan tek sistem alınmaz. Büyük risk.

slayerzs34

80+ Bronze

slayerzs34

80+ Bronze
Hali hazırda sistemi olan yapabilir ama bu iş için şuan tek sistem alınmaz. Büyük risk.
Buna kesinlikle katılıyorum belirtmiştim konuda da. Yurtdışından uygun fiyata bulursam alacağim ama hani şöyle 4 aya amorti edecek durumda kart arayışım var. Yatırım tavsiyesi vermiyorum bu arada.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qzer

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Yılmazer
Ne alaka? Adam 3 sene önce almış?
dostum yazdığım şeyi anlayamıyormusun , tek kartla bile kazım yapılabiliyormuş bu demek oluyor ki daha uzun süre ekran kartı pahalı olacak. burada bilgilendirmeyi yapan adama dediğim bir şey yok

T.P.G.

80+ Titanium
dostum yazdığım şeyi anlayamıyormusun , tek kartla bile kazım yapılabiliyormuş bu demek oluyor ki daha uzun süre ekran kartı pahalı olacak. burada bilgilendirmeyi yapan adama dediğim bir şey yok
Tek kartla kazım yapılıyor zaten uzun zamandır :D.
Ancak sıfırdan alacaksan tek kart karsız diyoruz biz.

T.P.G.

80+ Titanium
o konuya nediyim ben :D beni ilgilendiren stokların çok hızlı erimesi ve fiyatlarına fahiş zam yapılması
O kısmı satıcılarla konuşacaksın, pardon kazıkçı diyecektim... Avrupa'da da stok sorunları var ama olması gerekenden en baba 50 dolar fazla, burda 2 katı.

slayerzs34

80+ Bronze
@Alex
maalesef satıcıların eline kaldıysak indirmezler
Hep böyle olmadı mı dolar mesela yükseliyor yükseliyor yükseliyor bir anda alçalıyor ama fiyatlar yükseldiğinde oluşan fiyatlarla aynı ve fiyatın yükselmeye devam ettiği şekilde ilerliyor dolar düşüyor fiyat da düşmesi gerekiyor ama düşmüyor yani durum iki ucu b**** değnek misali

Top Bottom