Neler Yeni

İtopya yine bildiğimiz gibi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Bu sistem dün 6700 TL civarlarındaydı içindeki işleci r5 3600 dü linkinde de dikkatli bakarsanız 3600 yazıyordu birde ssd si ocz m2 ssd idi
ben 3500x li sistem baktığımda 3600 yükseltmek için 200 tlden fazla fiyat arttığını biliyorum neden azaltılırken fiyat çok az düşüyorda çıkartılırken daha fazla itopyanın oyunları sıktı sistem alıcam stok yok çıldıracağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Abdurrahman
Bu sistem dün 6700 TL civarlarındaydı içindeki işleci r5 3600 dü linkinde de dikkatli bakarsanız 3600 yazıyordu birde SSD si ocz m2 SSD idi
ben 3500x li sistem baktığımda 3600 yükseltmek için 200 tlden fazla fiyat arttığını biliyorum neden azaltılırken fiyat çok az düşüyorda çıkartılırken daha fazla itopyanın oyunları sıktı sistem alıcam stok yok çıldıracağım

Elinde stoğu bol olan ucuza aldığı malzemeyi satmak için tamamen. Arasında 100-200 TL olan 2 işlemci arasında yükseltme yapmak için 500-600 TL fark istiyor. Elinde fazla olanı satmak için. Çok itici buluyorum itopyayı.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinde stoğu bol olan ucuza aldığı malzemeyi satmak için tamamen. Arasında 100-200 TL olan 2 işlemci arasında yükseltme yapmak için 500-600 TL fark istiyor. Elinde fazla olanı satmak için. Çok itici buluyorum itopyayı.
katılıyorum sana bu itopya sıktı artık sadece evime yakın diye ordan alışveriş yapacağım kargo hızlı gelsin diye

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan
itopyada, gamegarajda, teknobiyotik veyahut incehesapta yer alan hazır sistemleri biraz daha uyguna en azından taahhüt edilen süre içinde kesin teslim şartıyla hemde vade farksız 9 taksit imkanıyla N11de bulabilirsiniz :) önümüzdeki ay sipariş vermeyi düşünüyorum hem, itopyadaki gibi yok stok yok , yok sira bekliyorsunuz, yok yoğunuz vs. bahanelerde yok 3gün içinde kargoya vermezler ve üründe 3 gün içinde elinize ulaşmazsa ödeme otomatik olarak iptal oluyor :)

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Teknobiyotik bakabilirsin. İmzamdaki sistemi almıştım.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Bu sistem dün 6700 TL civarlarındaydı içindeki işleci r5 3600 dü linkinde de dikkatli bakarsanız 3600 yazıyordu birde SSD si ocz m2 SSD idi
Doymuyorlar.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itopyada, gamegarajda, teknobiyotik veyahut incehesapta yer alan hazır sistemleri biraz daha uyguna en azından taahhüt edilen süre içinde kesin teslim şartıyla hemde vade farksız 9 taksit imkanıyla N11de bulabilirsiniz :) önümüzdeki ay sipariş vermeyi düşünüyorum hem, itopyadaki gibi yok stok yok , yok sira bekliyorsunuz, yok yoğunuz vs. bahanelerde yok 3gün içinde kargoya vermezler ve üründe 3 gün içinde elinize ulaşmazsa ödeme otomatik olarak iptal oluyor :)
biliyorum biiyorum ama itopyadan toplu set olarak gidip mağazadan alıcam itopya evime maks 15 dk mesafede mağazasının açılmasını bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknobiyotik bakabilirsin. İmzamdaki sistemi almıştım.
videonu izlemiştim biliyorum araştırma yapıyorum ama bi nebze abdullah abinin kurduğu sistemi almak içimi rahatlatıcak

Top Bottom