Neler Yeni

Korsan'a Destek Verilmemesi Hakkında Olan Kuralın Geliştirilmesi

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,578
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Bundan bahsetmiyorum, direk bedava Netflix nasıl izlerim diye soran, ve cevap olarak da uygulamanın adını verenler var.
Bu konuda haklısın o konuların kitlenmesi ve ya silinmesi kanaatindeyim. Korsan uygulama ismi paylaşmakta bence direkt olmasa da link paylaşımına giriyor dolaylı yoldan.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yardım konusunda ben size katılmıyorum. Atıyorum kurulum sırasında .dll hatası aldı. Buna yardım edilebilir.
Gidipte uylama, program, site vb adlarını yazmak bunlara müdehale edilmeli. (Pek rapor sistemini kulanan bir insan değilim belki ediliyordur, bilmiyorum.)

Bu arada link vermek, uygulama, program, site adı vs yazmak bir nevi reklama giriyor.
Ha şimdi yardım ederken "YouTube linki atıyorsun, kaynakça gösteriyorsun, yazı linki veriyorsun" diyeceksiniz. Evet, çözüme ulaştırmak için link veriyorum.
Lakin paralı olan bir şeyi ücretsiz elde edebileceğimiz bir sitenin linkini atamam veya adını yazamam. Ben bilinçli bir insanım. Nereye tıklanacağını biliyorum. Karşımdaki insan benim kadar bilinçli olmayabilir. Belki "Sahte indir" linklerine tıklayabilir. Ondan sonra uğraş dur.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
13- İllegal, korsan içerik linki paylaşımı

Birisi lütfen bana bunu açıklasın, illegal içeriklere yönlendirecek mesajlar serbest. Sadece link yasak o.O2
(bu kuraldan ve attığım raporlara red verilmesinden anladığım kadarıyla)

Kural aşırı gereksiz benim gözümde, millet istediği gibi yardım ediyor / istiyor.

Link yasak olacak ise buna yönlendirme ve bunun hakkında yardım istemek de yasak olmalı. Bunun hakkında açılan konular kilitlenmeli veya kaldırılmalı.

Hepsi bir korsana destek, ha link vermişim ha o programa yönlendirmişim, ne fark eder?
Adamın alacak parası yoksa orijinal oyun önermek sence mantıklı mı ? Bu adamın parası yok diye bu oyunu oynayamayacak mı ?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Ali

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
Konuya cahiller toplanmış. Yok arkadaşından aldığın oyunda korsanmış mış. Korsan link yasak ama yönlendirme yasak değil. o.O2o.O2o.O2

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Adamın alacak parası yoksa orijinal oyun önermek sence mantıklı mı ? Bu adamın parası yok diye bu oyunu oynayamayacak mı ?
Forum ile adamın parası arasında nasıl bir bağ kurdun acaba? Oynayan oynasın bana ne. Ben sadece forum içini uygun bir tartışma konusu olmadığından bahsediyorum.

Top Bottom