Neler Yeni

GTX 1660 SUPER TEK FAN ÇOK ISINIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Okumuş
ekran kartım gtx 1660 super tek fanlı bf1,fifa vb. oyunlar oynarken 86 dereceye kadar çıkıyor ve tır gider gibi sesler çıkıyor ne yapabilirim

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
6 Ayda bir yapmak sağlıklı olacaktır. Toz alma işlemi ve yağlama işlemi çok iyi olur. Macunu 1-2 ay geciktirebilirsiniz. Ortalama 75-83 arası ideal diye biliyorum.
Aslında dediğiniz süre termal macunun kalitesine göre değişiyor. Bende Xigmatek in bir tane macunu vardı 1-1.5 ay sonra sıcaklıkları artmaya başlıyordu.

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Arda
Sahte macunlar türedi. Sahteye denk gelme olasılığınız yüksek :).
Hayır hayır, ucuz beni idare etsin diye almıştım. O kadar kaliteli değildi.
9941179007026.jpg

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
6 Ayda bir yapmak sağlıklı olacaktır. Toz alma işlemi ve yağlama işlemi çok iyi olur. Macunu 1-2 ay geciktirebilirsiniz. Ortalama 75-83 arası ideal diye biliyorum.
Ekran kartının macunu uzun süre dayanabilir.(Üstelik konu sahibi alalı 5 ay olmuş o macun rahatlıkla hala görevini yapar)
Eğer bir kaç sene sonra ciddi derecelere çıkıyorsa o zaman gerekli olabilir ama ekran kartında 6 ayda bir macun değiştirmek gereksiz olur.
Dediğiniz diğer işlemleri yapabilir.

Bura.K

80+ Silver
Ekran kartının macunu uzun süre dayanabilir.(Üstelik konu sahibi alalı 5 ay olmuş o macun rahatlıkla hala görevini yapar)
Eğer bir kaç sene sonra ciddi derecelere çıkıyorsa o zaman gerekli olabilir ama ekran kartında 6 ayda bir macun değiştirmek gereksiz olur.
Dediğiniz diğer işlemleri yapabilir.
"Sağlıklı olacaktır" demişim zaten hocam. Gerekliliği yok ancak yaparsa daha iyi olur. Şahsen ben 6 ayda bir yapıyorum. Sıcaklıklar artmaya başlayınca yapılması tabii daha doğru olacaktır. Benim dediğim sadece sağlık bakımından.

Flacks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Baran Durmaz
Kasa nedir

Top Bottom