Neler Yeni

İnternet hattı hizmetleri ve teknik destek konusunda yardımcı olabilirim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,427
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bence ikisi de birbirinden bilgili ama bence alp alır
Amacım yarışmak değil tabii ki Alp kardeşimiz de bilgilidir lafım yok ama benide hafife almayın derim 😊 sonuçta 6 yıllık bilgi birkimi var

Amacım yarışmak değil tabii ki Alp kardeşimiz de bilgilidir lafım yok ama benide hafife almayın derim 😊 sonuçta 6 yıllık bilgi birkimi var
Abi işin şakası tabii ki seni de hafife almamak lazım profil fotoğrafından ne kadar bilgili bir abimiz olduğun ortada benim gibi boş pp koymamışsın arkadaşıma şaka için yazdım.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,427
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abi işin şakası tabii ki seni de hafife almamak lazım profil fotoğrafından ne kadar bilgili bir abimiz olduğun ortada benim gibi boş pp koymamışsın arkadaşıma şaka için yazdım.
Anladım kardeşim sorun yok

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,880
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,427
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bu şekilde kıyaslama kesinlikle doğru değil bence, ikiside forum için iyi şeyler yapıyor. Alp'i zaten biliyoruz, bu abimizde foruma faydalı olacaktır.
Vay be.. İmzaya bak. ITD.. Uzun zaman oldu dağılalı.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,880
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,427
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İkisini de öğreneyim yakın zamanda ben de geçeceğim :D Bir de türknet ekipleri tarafından mı gerçekleştirildi o delme işlemleri yoksa siz mi yaptınız
Normalde turknet ekibi yapıyor sizin bişey yapmanıza gerek yok ama ben en kaliteli fiber kablosunu alıp kendim çektim çünkü daha düzenli ve derli toplu yapıyorum bu gibi işlerde estetiğe çok fazla önem veririm

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

bozkan

80+ Bronze
Evde fiber hattinda Turk Telekom uzerinden bir internet baglantimiz mevcut fakat oyun oynadigim, yayin yaptigim icin internetin ortak kullanimi benim icin interneti kullanissiz hale getiriyor. Odamin duvarinda bir ethernet girisi var, ne ise yariyor bilmiyorum fakat acaba kendi odama ayri bir internet almam mumkun mu? Evdeki diger internet baglantisindan bagimsiz, hizlari ve pingleri birbirine kesinlikle etki etmeyecek sekilde, sanki baska bir evmis gibi ikinci bir internet almak mumkun mudur? Tam bu sorunu arastirirken mesajinizi gordum, simdiden tesekkur ederim.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,427
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Evde fiber hattinda Turk Telekom uzerinden bir internet baglantimiz mevcut fakat oyun oynadigim, yayin yaptigim icin internetin ortak kullanimi benim icin interneti kullanissiz hale getiriyor. Odamin duvarinda bir ethernet girisi var, ne ise yariyor bilmiyorum fakat acaba kendi odama ayri bir internet almam mumkun mu? Evdeki diger internet baglantisindan bagimsiz, hizlari ve pingleri birbirine kesinlikle etki etmeyecek sekilde, sanki baska bir evmis gibi ikinci bir internet almak mumkun mudur? Tam bu sorunu arastirirken mesajinizi gordum, simdiden tesekkur ederim.
Fiber derken sarı ince gpon sistemli fiber mi

Top Bottom