Neler Yeni

Sevmediğim biriyle sevgili oldum allah için yardım edin

Swind

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Erdem
Arkadaşlar konu çok uzun olduğu için ve bir kaç kişi dışında isim vermek istemediğim için öncelikle bir dil oluşturacağım. Sevmeyip sevgili olduğum kız: Y Sevdiğim kız: X Sevdiğim kızın ağır kankası: T Sevdiğim kızın sevgilisi: P
Şimdi konuya geçiyorum benim Y adında çok sevdiğim (arkadaş anlamında kız zaten dış görünüş olarak iyi olduğu söylenemez.), konuştuğum bir kız arkadaşım vardı. Ben her şeyi mi ona söyler oda herşeyini bana söylerdi. Birde benim "Şerefsizler" dediğim en samimi olduğum arkadaş grubu var: Ahmet Deyyus Oğuzhan ve Deyyusu Ekber Levent. Kişileri tanıttım geçiyorum ana konuya. Ben bu Y'ye dedim ki benim hoşlandığım biri var 1 2 haftaya söylerim diye. (Neden direk söylemedin dersen şüphelendim yani çünkü X ile T kadar samimi olmasa da kanka yani. 5 gün kadar sonra bu Y bana dedi ki benim dedi hoşlandığım biri var sana 1 hafta sonra falan söylerim dedi bende tamam dedim. Sonra biz dc de her zamanki gibi takılıyoruz o dediğim arkadaş grubu ile bannerlord cs falan atıyoruz. Neyse saat oldu 11 biz dedik çıkalım beyler yarın sınav var. Sonra Deyyus Oğuzhan dedi ki kanka Y ye yazsana kimmiş diye. E dedim olur. Sonra zorladım ben biraz sonra dedi ki bir anlaşma yapalım ben dediğim anda söyle. Bu arada wp de ben yazmıyorum o Deyyusul Ekber Levent yazıyo çünkü adam bu işlerde çok tecrübeli ne zaman kız işi olsa wp/discord kız nerdense hesabımızı veririz çocuk yazar sonra çıkar önceden bide güveniyorum çünkü daha önce hiç sonradan anlatacağım gibi bi vukuatı yok. Neyse ana konuya dönüyorum, anlaşma şöyle o söylediği anda bende söylicem. Deyyusul Ekber hazırladı X adlı kişinin adını diğeri yazdığı anda yazcak. Sonra bi baktık kız benim adımı söyledi bizim grup olayı kavrayamadan o allah belasını veresice DEYYUSUL EKBER Levent bende senden yazdı, ben arkada çıldırıyorum, kuduruyorum en sonunda sinirden ağladım zaten. Kızla bide aynı sınıftayız diyorum yarın napıcam ben napıcam. Yarın geldi çattı dünyanın en :poop: tan en samimiyetsiz en stresli ortamı neyse Ahmetle beraber günü bi şekilde geçirdim. Oğuzla Levent gelmedi okula. Şimdi bugün yine okula geldim. Yine aşırı samimiyetsiz ortam neyse gün yine geçiyo, sonra o P nin kankası geldi, arada benle Oğuza o P ile alakalı bir şeyler anlatır ama dediğim gibi P hakkında. Sonra geldi dedi ki bandaa da T söyledi (T ile yakın arkadaş) X senden hoşlanıyomuş . Ben işte o andan sonra sinirden ağlamaya başladadım. O gece yine bi şekilde başımdan atarım diyodum ama işte bunu da öğrendiğim an sinirden ciddi ciddi çok fena ağladım. Okuldakiler ne oldu dedi 2 yıl önce ölmüş anneanneme şimdi ölmüş rp si yaptı Ahmet bi kurtarmaya çalıştı olayı, ki kurtardı da. Tabi arkada Bu Deyyus Ve Deyyusul Ekber kahkahalar atarak gülüyolar.
Kısa lafın özü olay bu şekilde ve ben bu kızı nasıl başımdan atarım ne yapmam lazım asla bilmiyorum. Stresten hayvan gibi terledim şimdi zaten duşa giricem. Hayır direk ayrılsam X e yürüsem yaptığım büyük şerefsizlik olur. Allahın rızası için yardım edin.

*Not: Kıza 5 6 gün sonra bu durumu açıkladım, kız şok olduğunu hiç beklemediğini falan söyledi, sonra sevdiğim kızla baya samimi olduk discord da ondan öğrendiğim kadarıyla bunları görüntülü aramış, konuşurken de inanılmaz ağlıyormuş. Yalan yok çok üzüldüm. Ancaak o anda sevdiğim kızın adını verseydim daha da kötü olurmuş çünkü 3 arkadaş mesajı yazarken beraberlermiş, yani ben orda gerçeği söylesem kız çok daha fazla rezil olur ve rencide olurdu. Bence en güzelini yaptım. Ama yinede bi burukluk var yani o gün hiç yazmasaydım diye. Kızları falan tamamen bırak yemişim kızları. Ulan benim her gün sabah 4 5 e kadar yoldaş attığım Leventle bu olay sonrası aram hayvan gibi bozuldu. Eksikliğini çekiyor muyum? Evet, hemde çok.

Son düzenleme:

machiqwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ahmet Emre Işık
Arkadaşlar konu çok uzun olduğu için ve bir kaç kişi dışında isim vermek istemediğim için öncelikle bir dil oluşturacağım. Sevmeyip sevgili olduğum kız: Y Sevdiğim kız: X Sevdiğim kızın ağır kankası: T Sevdiğim kızın sevgilisi: P
Şimdi konuya geçiyorum benim Y adında çok sevdiğim (arkadaş anlamında kız zaten dış görünüş olarak iyi olduğu söylenemez.), konuştuğum bir kız arkadaşım vardı. Ben her şeyi mi ona söyler oda herşeyini bana söylerdi. Birde benim "Şerefsizler" dediğim en samimi olduğum arkadaş grubu var: Ahmet Deyyus Oğuzhan ve Deyyusu Ekber Levent. Kişileri tanıttım geçiyorum ana konuya. Ben bu Y'ye dedim ki benim hoşlandığım biri var 1 2 haftaya söylerim diye. (Neden direk söylemedin dersen şüphelendim yani çünkü X ile T kadar samimi olmasa da kanka yani. 5 gün kadar sonra bu Y bana dedi ki benim dedi hoşlandığım biri var sana 1 hafta sonra falan söylerim dedi bende tamam dedim. Sonra biz dc de her zamanki gibi takılıyoruz o dediğim arkadaş grubu ile bannerlord cs falan atıyoruz. Neyse saat oldu 11 biz dedik çıkalım beyler yarın sınav var. Sonra Deyyus Oğuzhan dedi ki kanka Y ye yazsana kimmiş diye. E dedim olur. Sonra zorladım ben biraz sonra dedi ki bir anlaşma yapalım ben dediğim anda söyle. Bu arada wp de ben yazmıyorum o Deyyusul Ekber Levent yazıyo çünkü adam bu ilerde çok tecrübeli ne zaman kız işi olsa wp/discord kız nerdense hesabımızı veririz çocuk yazar sonra çıkar önceden bide güveniyorum çünkü daha önce hiç sonradan anlatacağım gibi bi vukuatı yok. Neyse ana konuya dönüyorum, anlaşma şöyle o söylediği anda bende söylicem. Deyyusul Ekber hazırladı X adlı kişinin adını diğeri yazdığı anda yazcak. Sonra bi baktık kız benim adımı söyledi bizim grup olayı kavrayamadan o allah belasını veresice DEYYUSUL EKBER Levent bende senden yazdı, ben arkada çıldırıyorum, kuduruyorum en sonunda sinirden ağladım zaten. Kızla bide aynı sınıftayız diyorum yarın napıcam ben napıcam. Yarın geldi çattı dünyanın en :poop: tan en samimiyetsiz en stresli ortamı neyse Ahmetle beraber günü bi şekilde geçirdim. Oğuzla Levent gelmedi okula. Şimdi bugün yine okula geldim.Yine aşırı samimiyetsiz ortam neyse gün yine geçiyo, sonra o P nin kankası geldi, arada benle Oğuza o P ile alakalı bir şeyler anlatır ama dediğim gibi P hakkında. Sonra geldi dedi ki bandaa da T söyledi (T ile yakın arkadaş) X senden hoşlanıyomuş . Ben işte o andan sonra sinirden ağlamaya başladadım. O gece yine bi şekilde başımdan atarım diyodum ama işte bunu da öğrendiğim an sinirden ciddi ciddi çok fena ağladım. Okuldakiler ne oldu dedi 2 yıl önce ölmüş anneanneme şimdi ölmüş rp si yapı Ahmet bi kurtarmaya çalıştı olayı, ki kurtardı da. Tabi arkada Bu Deyyus Ve Deyyusul Ekber kahkahalar atarak gülüyolar.
Kısa lafın özü olay bu şekilde ve ben bu kızı nasıl başımdan atarım ne yapmam lazım asla bilmiyorum. Stresten hayvan gibi terledim şimdi zaten duşa giricem. Hayır direk ayrılsam X e yürüsem yaptığım büyük şerefsizlik olur. Allahın rızası için yardım edin.
direkt gercegi anlat

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
en büyük geçmişleri diliyorum kötü bir şey kızla güzelce konuşup anlat ama çocuğun böyle yapacağını bilmediğini söyle biraz mazlumu oyna ama olayın sorumluluğunu üstüne al sıkıntı olmaz tabi eğer sınıftakilerin sevgili olduğunuzdan haberleri yoksa

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
X'i 3 alın Y'yi karşıya atın P'yi de çarpanlarına ayırın problem çözülür

Son düzenleme:

123kral14

80+ Silver
Benimde bugün yan liseden bi kız otobüs boşken yanıma oturdu. Bi sıkıntı olmaz dimi dedi olmaz dedim kulaklığı taktım koltuk değiştim. Alfa olucan alfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sir Cem T-oker

80+ Gold
X'i 3 alın Y'yi karşıya atın P'yi de çarpanlarına ayırın problem çözülür
bence kökünün karesini alın hocam daha rahat çıkar. ama sonucun negatif değerini almanız gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel kardeşim sevgili olurken neredeydin ? (okuyup değerlendirmemi yazacağım. daha okumadım btw)

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
YA KANKA MATEMATİK YADA KİMYA DERSİNDEMİYİZ KIZA DE İŞTE BEN SENİ SEVMİYORUM DİYE

Top Bottom