Neler Yeni

Twich Prime ile Steam'de 30TL kazanma

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Öncelikle iyi forumlar, bugün size PUBG Twich Prime ödülleri ile nasıl 40TL kazanırsınız onu göstereceğim. DİKKAT: Bu işlemi yapmak için bilgisayarınızda PUBG yüklü olmalıdır! Öncelikle şu kasalardan birisi sizde olmalıdır.

1656181422565.png

1656181796571.png

1656181802282.png

Bunları aldıktan sonra PUBG oyunundan Mağazaya tıklıyoruz ardından Alet bölümüne geliyoruz ve orada tanesi 250G Coin olan anahtarlar var.

1656181664076.png

Twich Prime ile aldığımız PUBG: Premium İkmal Paketi #5 in içinden 500G Coin çıkıyor onun ile iki adet alıyoruz. Buyurun buda fiyatları

NOT: Bu anahtarları alabilmek için sandığı almanız gerekiyor. Çok pahalı değil 0,10 kuruş falan sonra tekrar satabilirsiniz. 1 hafta beklemeniz gerekiyor.

İşinize yaradıysa ne mutlu bana :)

Ekran Alıntısı.PNG

Cihangir

80+ Gold
Öncelikle iyi forumlar, bugün size PUBG Twich Prime ödülleri ile nasıl 40TL kazanırsınız onu göstereceğim. DİKKAT: Bu işlemi yapmak için bilgisayarınızda PUBG yüklü olmalıdır! Öncelikle şu kasalardan birisi sizde olmalıdır.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Bunları aldıktan sonra PUBG oyunundan Mağazaya tıklıyoruz ardından Alet bölümüne geliyoruz ve orada tanesi 250G Coin olan anahtarlar var.

Alıntıyı görüntüle
Twich Prime ile aldığımız PUBG: Premium İkmal Paketi #5 in içinden 500G Coin çıkıyor onun ile iki adet alıyoruz. Buyurun buda fiyatları

NOT: Bu anahtarları alabilmek için sandığı almanız gerekiyor. Çok pahalı değil 0,10 kuruş falan sonra tekrar satabilirsiniz. 1 hafta beklemeniz gerekiyor.

Alıntıyı görüntüle
prime ile 2 aydır verdiklerini envanterde göremiyorum. önceden alıyodum şimdi alsamda gözükmüyo

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
prime ile 2 aydır verdiklerini envanterde göremiyorum. önceden alıyodum şimdi alsamda gözükmüyo
Envanterden alet kısmına girin orada olması lazım. Yok ise desteğe başvurabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Caner Kuşçu
aldığımız anahtarlarımı satacağız yoksa kasaları açıcak mıyız

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Burak Doğan
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasayı alıyorsun anahtarı alabilmek için sonra anahtarı alıyorsun

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Burak Doğan

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Burak Doğan

Green MAN

80+ Bronze
Selam hayatım boyunca PUBG oynamadım bende yapabilir miyim yeni hesap açıp.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Top Bottom