Neler Yeni

PUBG AMAZON PRIME Steam bakiye çevirme 🔥 🔥 🔥

Biskrem

80+ Bronze
Yeni kutu gelmiş.

Konuya geçmeden evvel daha önce twitch prime PUBG kutularını aldıysanız bu işlemleri yapınız.
Bu işlemleri yapabilmeniz için oyun yüklü olmalı. Çünkü kutuları oyun içinde açıyoruz.

Twitch prime ve krafton hesabınızı steam ile bağlamayı unutmayın.
222222.png

1- Öncelikle oyuna giriyoruz Amazon prime dağıttığı PUBG kutularını oyun içinde açıyoruz. Açılan kutulardan oyun içi alışveriş yapmamıza yarayan Gcoinler veriliyor.
2- Steamden EAST ERANGEL POLICE CRATE ya da DESPERADO CRATE alıyoruz. En az 5-10 tane almanızı tavsiye ederim. Çünkü her kutu başına bir anahtar alınıyor.
3- Açtığımız kutulardan çıkan Gcoinler ile oyun içi dükkandan Early bird key (Desperado create için) ya da East Erangel Police Key (East Erangel Police create için) alımı yapıyoruz.
4- Anahtar fiyatları 250 Gcoin ne kadar gcoininiz varsa ona göre hesaplayın. Önce kutu alın sonra anahtar alırsınız.
5- Early bird key ve East Erangel key fiyatları sık sık değişiyor hangisininin daha karlı pazar(market) kısmından bakarak karar verebilirsiniz.

Satış yapabilmeniz için 1 hafta beklemeniz lazım. 1 hafta sonra satış yapabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

uydu3

80+ Silver
Bu ne zamana kadar geçerli oyunu yeni indirsem olur mu

uydu3

80+ Silver

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
Konu için teşekkürler. Yarın PUBG indirip uygulayacağım. Amazon prime goatlık seviyesi artık öyle bir konuma geldi ki gerçek anlamda bedavaya kullanabiliyorsun :D

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
d

Konuya geçmeden evvel daha önce PUBG kutularını aldıysanız bu işlemleri yapınız. Almayanlara geçmiş olsun.
Bu işlemleri yapabilmeniz için oyun yüklü olmalı. Çünkü kutuları oyun içinde açıyoruz.

Twitch prime ve krafton hesabınızı steam ile bağlamayı unutmayın.
Alıntıyı görüntüle

1- Öncelikle oyuna giriyoruz Amazon prime dağıttığı PUBG kutularını oyun içinde açıyoruz. Açılan kutulardan oyun içi alışveriş yapmamıza yarayan Gcoinler veriliyor.
2- Steamden EAST ERANGEL POLICE CRATE ya da DESPERADO CRATE alıyoruz. En az 5-10 tane almanızı tavsiye ederim. Çünkü her kutu başına bir anahtar alınıyor.
3- Açtığımız kutulardan çıkan Gcoinler oyun içi dükkandan Early bird key (Desperado create için) ya da East Erangel Police Key (East Erangel Police create için) alımı yapıyoruz.
4- Anahtar fiyatları 250 Gcoin ne kadar gcoininiz varsa ona göre hesaplayın. Önce kutu alın sonra anahtar alırsınız.
5- Early bird key ve East Erangel key fiyatları sık sık değişiyor hangisininin daha karlı pazar(market) kısmından bakarak karar verebilirsiniz.

Satış yapabilmeniz için 1 hafta beklemeniz lazım. 1 hafta sonra satış yapabiliyorsunuz.
Ben 19 kutu 19 anahtar aldım. 1 hafta sonra yani bugün bütün anahtarları ve kutuları sattım. 277 TL bakiyeye çevirdim.
daha önce aldıysanız derken? ben şu an prime üzerinden aldım #10 numaralı kutuyu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,522
Üyeler
141,591
Son üye
yurtdisisiparis
Top Bottom