Neler Yeni

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Cem
konuda her şey yazıyor alma olayı da yazıyor
yazdıgım kısmı anlamadım hocam
1711303387521.png

burdaki kısmı yazar mısın?

Checkmate

80+ Bronze
yazdıgım kısmı anlamadım hocam
Alıntıyı görüntüle

burdaki kısmı yazar mısın?
3)
Buradan key fiyatlarını kontrol ediyoruz ve en pahalı keye bakıyoruz.

keyi almak için kasa gerekiyor kasa olmazsa oyun key almanıza izin vermiyor steam pazardan aşağıdaki kasalardan birini alıyoruz. (kasalar ucuz)
AVIATOR KEY için AVIATOR CRATE alın.
EARLY BIRD KEY için DESPERADO CRATE alın.
WEAPON SKIN KEY için TRIUMPH CRATE alın.
EAST ERANGEL POLICE KEY için EAST ERANGEL POLICE CRATE alın.

En pahalı key hangisi ise onun kasasını alıyoruz. örn:
4 tane east erengel key alacak isek 4 tane east erengel kasası alıyoruz pazardan. 1000G varsa hesapta 250g den 4 tane key lazım yani 4 kasa al. (anahtarların tanesi 250g)

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mert
anahtar nasıl alınıyor orayı anlamadım hocam,
anasayfadaki anahtar linkine basıyorum 0,5 dolar gösteriyor yanlıs mı bakıyorum acaba?
oyunda 1700g var.
Selamlar. Pazardan arkadaşın verdiği linke tıklayıp sandık almanız lazım. 0.03 dolar gibi bir şey. Aldığınız sandık kadar oyun içinden 250 puana anahtar alabilirsiniz. 1 hafta sonra pazardan satabiliyorsunuz. Şu an İngilizcesi aklımda değilde misal "havacı sandığı" kaç adet alırsanız, "havacı sandığı anahtarı" sandık adetiniz kadar alınabilir olarak gözüküyor mağazada.

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Cem
Selamlar. Pazardan arkadaşın verdiği linke tıklayıp sandık almanız lazım. 0.03 dolar gibi bir şey. Aldığınız sandık kadar oyun içinden 250 puana anahtar alabilirsiniz. 1 hafta sonra pazardan satabiliyorsunuz. Şu an İngilizcesi aklımda değilde misal "havacı sandığı" kaç adet alırsanız, "havacı sandığı anahtarı" sandık adetiniz kadar alınabilir olarak gözüküyor mağazada.
sağolun bu daha acıklayıcı oldu fakat 0,50 cent görünüyor deniyecegim gene almayı
1711311406666.png

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,743
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
sağolun bu daha acıklayıcı oldu fakat 0,50 cent görünüyor deniyecegim gene almayı
Alıntıyı görüntüle
Steam pazarından anahtar almayacaksın. Steam pazarından, almak istediğin anahtarın kutusunu alacaksın. Kutuyu aldıktan sonra oyun içindeki mağazadan o kutunun anahtarını alacaksın.

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mert
Alıntıyı görüntüle
Arkadaş cevaplamış ama bende yazayım bu anahtar bunu satın almayın. Siz 0.03 dolar olan sandığı alacaksınız.

Bunu satın aldıktan sonra oyun içinden anahtarı alırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,153
Üyeler
140,780
Son üye
Alycan17
Top Bottom