Neler Yeni

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

HuuMan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
PUBGde para kazanma yöntemi
Bedava G altınları ile key alacağız keyleri de pazardan satacağız. PUBG yi indirmek şart.

Krafton Hesabı ve Amazon Hesabı Açmak
Ücretsiz veya Ücretli Prime Üyeliği (opsiyonel)
Pazar Banı olmayan Steam Hesabı (PUBG eşyaları trade edilemez)
Ücretsiz PUBG (paralı şart değil)
PUBG'yi İndirmek (ne yazık ki)
Yeni Hesaplara 1 ay ücretsiz, samsung cihaz kullananlara 6 ay ücretsiz, nays ile indirimli alınca taktiği uygulasanız kar etmiş oluyorsunuz her türlü.

0)
EDİT: 22.03.2024
EKSTRADAN 500G veriyor 2 tane daha anahtar alabilirsiniz etkinlik kısmından çökün :D

1)
Buradan tavuk paketi alıyoruz PUBG hesabımızı bağlıyoruz hesaba çekiyoruz.

Oyuna girin.
Özelleştir>Alet kısmına giriyoruz, orada mor paket olacak ona sağ tıklayıp açıyoruz 500G alıyoruz.

2)
Alıntıyı görüntüle
Etkinliğe günlük girip 500G alıyoruz. (etkinlik şeyi sağ tarafta kare şeklinde ana sayfada)
(G ler kullanmazsanız belirli bir süre sonra siliniyor)
3)
Buradan key fiyatlarını kontrol ediyoruz ve en pahalı keye bakıyoruz.

keyi almak için kasa gerekiyor kasa olmazsa oyun key almanıza izin vermiyor steam pazardan aşağıdaki kasalardan birini alıyoruz. (kasalar ucuz)
AVIATOR KEY için AVIATOR CRATE alın.
EARLY BIRD KEY için DESPERADO CRATE alın.
WEAPON SKIN KEY için TRIUMPH CRATE alın.
EAST ERANGEL POLICE KEY için EAST ERANGEL POLICE CRATE alın.

En pahalı key hangisi ise onun kasasını alıyoruz. örn:
4 tane east erengel key alacak isek 4 tane east erengel kasası alıyoruz pazardan. 1000G varsa hesapta 250g den 4 tane key lazım yani 4 kasa al. (anahtarların tanesi 250g)

Dükkan>Eşyalar>Alet kısmına giriyoruz. Buradan en pahalı keyleri G altını kullanarak G miz bitene kadar alıyoruz. Keyleri aldıktan sonra sakın kullanmayın, kasa açmayın. (ÖNEMLİ)

Anahtarları 1 hafta geçince pazarda satın ortalama 0.6 x 4 2.4 dolar komisyon ile 2 dolar gelecek.

Eskiden bütün oyunları bu taktik ile aldım, başka bir forumda bu konuyu yapan biriydim konu popüler olunca buraya da birisi ekledi. Ben de bu foruma da konuyu güncelleyip tekrar eklemeye karar verdim.
Benim dükkan kısmında anahtarlar yok ama

CptSpork

80+ Bronze
evet

hocam normalde her ay oluyordu ama sanırım bu ay son olacak çünkü adamların yaptığı antlaşma bitmiş, bu ay son kere 2 dolar kazanabilirsiniz.

Eğer önceden aldığınız prime gaming kasası varsa tabi daha çok kazanabilirsiniz.
Eğer anlaşma bittiyse ve tekrardan prime gaming kasaları gelmeyecekse, anahtarları elde tutmak mantıklı. Bir süre sonra pazardaki anahtar sayısı azalacaktır ve anahtarların değeri artacaktır.

sucukbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sinan
Merhaba, pubgde 3bin saatim olduğunu üzülerek belirttikten sonra konuya ekleme yapmak istiyorum. Bugün Türkiye saati ile 13 ile 16 saatleri arasında bilgisayar dilini çince yapıp, bilgisayar saatini pekin yapıp oyuna girip sağ üst bildirimden ekteki etkinliği seçtikten ekteki gcoini talep edebilirsiniz (envatere düşmezse ilk esc basıp lobiyi baştan yükleyin, eğer bu da olmazsa oyun içi 20 dk geçirin tekrar oyun içinden sayfaya girin) sonra 300 gcoin daha alabilirsiniz ve onunla 1 anahtar daha alırsınız ;)

Ekler

• 20240323_092442.jpg
    20240323_092442.jpg
    130.7 KB · Hit: 73

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
PUBGde para kazanma yöntemi
Bedava G altınları ile key alacağız keyleri de pazardan satacağız. PUBG yi indirmek şart.

Krafton Hesabı ve Amazon Hesabı Açmak
Ücretsiz veya Ücretli Prime Üyeliği (opsiyonel)
Pazar Banı olmayan Steam Hesabı (PUBG eşyaları trade edilemez)
Ücretsiz PUBG (paralı şart değil)
PUBG'yi İndirmek (ne yazık ki)
Yeni Hesaplara 1 ay ücretsiz, samsung cihaz kullananlara 6 ay ücretsiz, nays ile indirimli alınca taktiği uygulasanız kar etmiş oluyorsunuz her türlü.

0)
EDİT: 22.03.2024
EKSTRADAN 500G veriyor 2 tane daha anahtar alabilirsiniz etkinlik kısmından çökün :D

1)
Buradan tavuk paketi alıyoruz PUBG hesabımızı bağlıyoruz hesaba çekiyoruz.

Oyuna girin.
Özelleştir>Alet kısmına giriyoruz, orada mor paket olacak ona sağ tıklayıp açıyoruz 500G alıyoruz.

2)
Alıntıyı görüntüle
Etkinliğe günlük girip 500G alıyoruz. (etkinlik şeyi sağ tarafta kare şeklinde ana sayfada)
(G ler kullanmazsanız belirli bir süre sonra siliniyor)
3)
Buradan key fiyatlarını kontrol ediyoruz ve en pahalı keye bakıyoruz.

keyi almak için kasa gerekiyor kasa olmazsa oyun key almanıza izin vermiyor steam pazardan aşağıdaki kasalardan birini alıyoruz. (kasalar ucuz)
AVIATOR KEY için AVIATOR CRATE alın.
EARLY BIRD KEY için DESPERADO CRATE alın.
WEAPON SKIN KEY için TRIUMPH CRATE alın.
EAST ERANGEL POLICE KEY için EAST ERANGEL POLICE CRATE alın.

En pahalı key hangisi ise onun kasasını alıyoruz. örn:
4 tane east erengel key alacak isek 4 tane east erengel kasası alıyoruz pazardan. 1000G varsa hesapta 250g den 4 tane key lazım yani 4 kasa al. (anahtarların tanesi 250g)

Dükkan>Eşyalar>Alet kısmına giriyoruz. Buradan en pahalı keyleri G altını kullanarak G miz bitene kadar alıyoruz. Keyleri aldıktan sonra sakın kullanmayın, kasa açmayın. (ÖNEMLİ)

Anahtarları 1 hafta geçince pazarda satın ortalama 0.6 x 4 2.4 dolar komisyon ile 2 dolar gelecek.

Eskiden bütün oyunları bu taktik ile aldım, başka bir forumda bu konuyu yapan biriydim konu popüler olunca buraya da birisi ekledi. Ben de bu foruma da konuyu güncelleyip tekrar eklemeye karar verdim.
22 Mart'ta ki 500g'yi almadım hâlâ devam ediyor mu? 2 gün önce bitti günlük hediyeler saldım ne zaman verir verecekse

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Umut Şener
PUBG neden geforce nowda yok bizi uğraştırıyorlar indirmekle

Checkmate

80+ Bronze
22 Mart'ta ki 500g'yi almadım hâlâ devam ediyor mu? 2 gün önce bitti günlük hediyeler saldım ne zaman verir verecekse
24 üne kadar devam ediyor bu gün bitebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, pubgde 3bin saatim olduğunu üzülerek belirttikten sonra konuya ekleme yapmak istiyorum. Bugün Türkiye saati ile 13 ile 16 saatleri arasında bilgisayar dilini çince yapıp, bilgisayar saatini pekin yapıp oyuna girip sağ üst bildirimden ekteki etkinliği seçtikten ekteki gcoini talep edebilirsiniz (envatere düşmezse ilk esc basıp lobiyi baştan yükleyin, eğer bu da olmazsa oyun içi 20 dk geçirin tekrar oyun içinden sayfaya girin) sonra 300 gcoin daha alabilirsiniz ve onunla 1 anahtar daha alırsınız ;)
hala geçerli mi hocam dün görmedim konuyu kaçırdım zamanını

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
24 üne kadar devam ediyor bu gün bitebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hala geçerli mi hocam dün görmedim konuyu kaçırdım zamanını
Dün aldım, East erangel daha pahalıydı onu seçtim

oEnesQlf

80+ Silver
Ne zamana kadar geçerli ve Çinceyi indirince geri silebiliyor muyuz pc de çok az yer var

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Cem
6 tane anahtar aldım , emeğinize sağlık. :)
anahtar nasıl alınıyor orayı anlamadım hocam,
anasayfadaki anahtar linkine basıyorum 0,5 dolar gösteriyor yanlıs mı bakıyorum acaba?
oyunda 1700g var.

Top Bottom