Neler Yeni

Babam bana PC aldı :)

TamerKs

80+ Silver
Bilgisayar alınmış, öğrenci kardeşimiz anlık hevesiyle sevincini paylaşmak istemiş ama yok kazıklanmışın yok pahalı bilmem ne... Bir hayırlı olsun diyebilme erdeminde bulunamıyor vatandaş
Duyar kasma hayırlı olsun demişler zaten ama daha iyisini alabiliyorken neden kazık yesin? Adama yardımcı olmak için uyarıyoruz zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Kardeşim sen bu hıyarları boşver hiç canını sıkma çok çok iyi bir bilgisayar almışsın kazıklanmamışsın da fiyatı gayet normal. İnsanlar youtube kanallarının belli sponsorluklar ve belli anlaşmalar ile yaptığı özel bilgisayarlarla karıştırmış sanırım çünkü senin aldığın bilgisayar gayet de normal fiyatta hiç canını sıkma. buna ekstra olarak babanı derslerine calısarak ve tüm gün bilgisayarla ugrasıp hayattan kopmayarak mutlu edebilrisin. Hem babanı bilgisayar aldıgına pişman etmezsin hem de ders calısıp sosyalleşmen senin yararına olur
16k ya 2060 sisteme normal diyorsun .Normal değil diyenlere de hıyar diyorsun.Bilmeden konuşma lütfen

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Beyler babam bana PC aldı 9. Sınıfa geçtim lise hediyesi olarak ona bunun karşılığını nasıl verebilirim

Not: arkadaşlar şimdi fişe vaktim 11 k mış bazı cevapladığım bazı kişilere yanlış yazmışım kb

Sistem özellikleri:

16 GB Ram
Rtx 2060
İ5 10. Nesil

SAĞOLUN ARKADAŞLAR BENI BAYA MUTLU ETTİNİZ MUTLULUĞUMU PAYLAŞMAK İSTEDIM SAYENİZDE SOĞUK SU İÇMEYE GİDİYORUM
11k rtx 2060????????
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler babam bana PC aldı 9. Sınıfa geçtim lise hediyesi olarak ona bunun karşılığını nasıl verebilirim

Not: arkadaşlar şimdi fişe vaktim 11 k mış bazı cevapladığım bazı kişilere yanlış yazmışım kb

Sistem özellikleri:

16 GB Ram
Rtx 2060
İ5 10. Nesil

SAĞOLUN ARKADAŞLAR BENI BAYA MUTLU ETTİNİZ MUTLULUĞUMU PAYLAŞMAK İSTEDIM SAYENİZDE SOĞUK SU İÇMEYE GİDİYORUM
Hayırlı olsun kardeşim güzel günlerde kullanmamn dileği ile.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
DDostum

Dostum rtx 2060 i5 10. Nesil 16 GB Ram 16 k vatandan topladık dost indirimi aldık o ayrı Bi konu
Baya pahaliya almissiniz o fiyata cok daha iyileri bulunur.
Imkaniniz varsa iade edin, dost indirimi diye dost kazigi atmislar
16k cok yuksek fiyat

Strelok

80+ Silver

Sistem özellikleri:

16 GB Ram
Rtx 2060
İ5 10. Nesil

HAYIRLI OLSUN REİS GÜLE GÜLE KULLAN İNŞALLAH
(Bir dakika lan 16K mı? o.O2)

.RBO.

80+ Silver
Ben 4 senedir istiyorum almıyorlar değerini bil. Bende 9 a geçtim 😞

JhanneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Muhammet Enes

Sistem özellikleri:

16 GB Ram
Rtx 2060
İ5 10. Nesil

Banada Aldı 😎

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,050
İsim
Enes
Ben 4 senedir istiyorum almıyorlar değerini bil. Bende 9 a geçtim 😞
Sabret kardeşim ben de senin gibi bekliyordum eski pc ile uzun zaman bekledim geçen sene bu zamanlar alındı bana da.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,629
İsim
Bilal Tepe

Sistem özellikleri:

16 GB Ram
Rtx 2060
İ5 10. Nesil

İ5 11.nesil alabilirdi bence

hasmafic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Batuhan Çanakçı
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar
Instagram
hasmafic