Neler Yeni

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
yarın 5.iş gününe giriyoruz sırf 3 iş gününde kargoda dedikleri için acelemiz var diye fazla vererek oradan aldık bakalım ne zaman kargoya verecekler

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
aradılar beni şikayetvar sitesinden görmüşler mesajımı ve yarın sizi arayıp bizzat tarih bildireceğim bu yaşanan olaylardan dolayı kusura bakmayın dedi.Ve Sizin Aldığınız Aynı Günde (29 Kasım)'da 30 Kişi Almış Aynı Ürünü Dedi Sizde Akşama Doğru Aldığınız İçin Biraz daha geç Gelme olasılığı vardır dedi. Bende Tamam falan dedim.
Benim hesaba göre diğer haftaya alırsın gibi :kekw::kekw:

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Ben de 22 Kasımda sipariş vermiştim şimdi teslim aldım

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar 7.gün ve artık beklemekten bıktım. Mantis Sistem Aldım Ve hala bekliyorum 29unda verdim ve hala hazırlanıyor Kısmında Bekletiyorlar Arıyorum yarın Diyorlar.Email Atıyorum Ordada Cevap Yok Şikayetvara yazdım ordanda cevap yok. Tahmini Kaç günde kargoluyorlar biliyormusunuz hiç bi eşya alan varsa söyleyebilir mi ? ve acelem var şehir dışına çıkacağım ve adamları bekliyorum.
ne sacma bir firma ya 3g icinde kargolama suresi diyorar benimde 7.gunum oldu ne bir bilgilendirme nede bisey var musteri hizmetleri sanki bir tane ana**** sat*** 1 saat bekledim bugun anca acildi askama kargo cikisi saglanir dedi hala saglanmamis

ins kargo saglam ve sistem duzgun gelir de bir sorun yasamam yasarsam kafayi yerim

Ekler

• Screenshot_2022-12-05-16-54-04-612_lockscreen.jpg
    Screenshot_2022-12-05-16-54-04-612_lockscreen.jpg
    162.6 KB · Hit: 36

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
ne sacma bir firma ya 3g icinde kargolama suresi diyorar benimde 7.gunum oldu ne bir bilgilendirme nede bisey var musteri hizmetleri sanki bir tane ana**** sat*** 1 saat bekledim bugun anca acildi askama kargo cikisi saglanir dedi hala saglanmamis

ins kargo saglam ve sistem duzgun gelir de bir sorun yasamam yasarsam kafayi yerim
aynı şekil 7.günüm hala bekliyorum yarın tam tarih veririz dendi bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu telefon konuşmasından sonra ne dediler ?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
aynı şekil 7.günüm hala bekliyorum yarın tam tarih veririz dendi bakalım
size kargo cikisi saglarizdami demediler aboo isin zor knk adamlar aramzsan heralde isini yapmiyorlar

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
İndirimlerden ötürü stok kalmamıştır düşüncesiyle çok sorun etmedim. iki günde de gelse aynı sistem mottosuyla bekledim süreç çok uzun gelmedi bana :)
14 gün çok hocam ya bana göre

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Ben konsolu sattım sabah dk4 sipariş verdim kendimi boşluğa düşmüş gibi hissediyorum az önce baktım kargoya verilmemiş diyorum adamlar 1 haftadır bekliyormuş aw napcam ben şimdi

Top Bottom