Neler Yeni

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,139
İsim
Adnan Eren

Basrii

80+ Bronze
izmirde bekliyem ağam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Basarım valla :D gelsin gari yawww :D valla temsilcilerle adaş çıkıcaz okadar yani :D
Hocam müşteri temsilcisi ile aranızda "Adnan bey yine siz mi arıyorsunuz." Gibi bir konuşma geçti mi hiç 🤣

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,139
İsim
Adnan Eren
Hocam müşteri temsilcisi ile aranızda "Adnan bey yine siz mi arıyorsunuz." Gibi bir konuşma geçti mi hiç 🤣
:DAŞKÇJMAŞİSLKDJASŞLKDJASŞLKJ ŞAKLSDJ öyle bişey olsa ciddiye alamam bile gümlerim okulun ortasınavalla

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,103
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Basrii

80+ Bronze
:DAŞKÇJMAŞİSLKDJASŞLKDJASŞLKJ ŞAKLSDJ öyle bişey olsa ciddiye alamam bile gümlerim okulun ortasınavalla
Hocam bu kadar aramadan sonra ben şahsen önce sen kapat, ay yok sen kapat, tamam şapşik ben kapatıyorum der direk kapatırım misal. Çok eğlenceli olur 😂

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,139
İsim
Adnan Eren
Hocam bu kadar aramadan sonra ben şahsen önce sen kapat, ay yok sen kapat, tamam şapşik ben kapatıyorum der direk kapatırım misal. Çok eğlenceli olur 😂
JASKLŞDJASŞLDKJASŞLDKJASŞDLKj off delircem

Basrii

80+ Bronze
JASKLŞDJASŞLDKJASŞLDKJASŞDLKj off delircem
Hocam yarın dükkana gidip sisteme özel priz yapıcam. 3x2.5 2 metre ovivo 5 li fiş mükemmel olucak. Belki siyah bile yapabilirim kafama göre. Uzun uzun özen göstere göstere yapıcam prizi 😁

Onurology

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Onur Topcu
Valla İşimiz zor bende 29nda aldım inşallah 8-9una kadar teslim edilir amennnn :D dah bide Paketlendi yazısı var bunun :D

valla arkadaşım 23 gündür bekliyor
Hangi ilde oturuyorsunuz?

Bölge yakın olunca anında kargo yapıyorlar knks 🙂 İtopya King sistemini aldım 1 hafta sürmedi bana gelmesi Kartal'da depo'su bende Sancaktepe'deyim baya yakın depo bana keza sinerji gaminggen vs hepsi bana yakın incehesap vs ;) sipariş verdiğim ürün benim anında geliyor
Çok şanslısınız. İzmir'de tek birinin bayii bile yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
Sağlam site çok fazla kişi alım yapmış ve hepsi teslim almış

Memnun musun sistemden hangisini almıştın kargo sağlam getirdi değil mi🤔
holmes i5 12400f olan sistemi aldım hocam fakat henüz test yapma fırsatım olmadı :( Kasa evde ben izmirde ünideyim

Top Bottom