Neler Yeni

tyt ayt deneme netleri

BeratUzd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berat
merhaba tyt için ben paraf 3d özdebir gibi yayınlardan 80 95 net aralığı cıkartırken radikal denemesi gelince 65 70 yapabiliyorum max ve bu benim moralimi bozuyor moralim bozulduğu içinde ondan sonra girdiğim deneme sınavlarım da kötü geliyor bu durum normal mi yoksa ben mi anormalim

Parlak

80+
özdebir 3d de 80 95 yapıyosan normal sınavdada 90 yaparsın sınav sorularına bak istersen o denemelere benzer sorular
bazen netler düşük gelir sıkıntı etme ismini bile duymadım o denemenin o yüzden hiç dert etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
merhaba tyt için ben paraf 3d özdebir gibi yayınlardan 80 95 net aralığı cıkartırken radikal denemesi gelince 65 70 yapabiliyorum max ve bu benim moralimi bozuyor moralim bozulduğu içinde ondan sonra girdiğim deneme sınavlarım da kötü geliyor bu durum normal mi yoksa ben mi anormalim
Kaçıncı sınıfsın

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Fatih
Bu dengesizlik özellikle tyt için çok normal. Sınavdan önceki son üç denemem yeniden eskiye 63 93 72 idi. Sınavda 95 net yaptım.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bence netleriniz gayet iyi.
Ve bence bunu yükseltebiirsiniz bunun için zamanınız var.
Dengesizlik normal bu arada.
Benim de denemelerim 70-80 arası değişiyor bazen 70 altını görüyor.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,467
İsim
Lokman Doğan
tyt nankördür bi deneme 90 yapıyon bi sonraki deneme 70 yapıyon

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Ali
Benim de denemelerim 70-80 arası değişiyor bazen 70 altını görüyor.
Ya ben Ağustos-Eylül aylarında 49-50 net zar zor yapıyodum, bir ayda 84 nete çıktım. Şu an senin gibi 70-80 arası gidip geliyo. Birey Dershanesine gidiyorum, Birey'in denemelerde 60-70 yapıyorum ama Özdebir Türkiye Genelinde 78 yaptım. Birkaç aydır netler artmıyor, sende de aynı durum var mı?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ya ben Ağustos-Eylül aylarında 49-50 net zar zor yapıyodum, bir ayda 84 nete çıktım. Şu an senin gibi 70-80 arası gidip geliyo. Birey Dershanesine gidiyorum, Birey'in denemelerde 60-70 yapıyorum ama Özdebir Türkiye Genelinde 78 yaptım. Birkaç aydır netler artmıyor, sende de aynı durum var mı?
Bu aralar okulum çok fazla türkiye geneli var diye yaptı da yaptı tabi netler yerleri öptü hatta 60 altı bile gördüm ben.
Ama evet dalgalanma olması normal çünkü TYT hep yorum üstüne bundan kaynaklı hep aynı sonucu alamıyoruz

BeratUzd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berat
evet cok arttıramıyorum ama azar azar arttırmaya çalışıyorum

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Ben parafta 102 yaptım bugün olduğumuz denemede 80.25 yani tyt'yi sallama ayt bas

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
Hangi kaynakları kullandınız hocam veya nasıl çalıştınız

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Ali
Hangi kaynakları kullandınız hocam veya nasıl çalıştınız
Problemler için yaz ayında problemlerin ilacıyla başladım, ardından bilgi sarmal, endemik şu anda da boş kalmamak için apotemi çözüyorum. TYT ve AYT Matematik için 3D. AYT Kimya, Biyoloji için 345, Fizik için Bilgi Sarmal. TYT'de fen için deneme çözüyorum yapamadığım konuları dershanenin kitaplarından gidiyorum veya MEB'in verdiği 3 adım testlerini çözüyorum. Paragraf çözmüyorum aslında çözmem lazım ama 30 altına düşmüyorum genelde. Sosyalde de deneme çöze çöze zaten birkaç şey kapıyorsun.

Top Bottom