Neler Yeni

Rehber Üniversite Sınavı Deneyimlerim, Çalışma Programım ve Dahası

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,290
İsim
Olcay akbulut
12ye geçtim şuana kadar hiç çalışmadım bu saatten sonra olur mu?
odtü tıp gelir bence

şaka maka güzel taktikle istediğin yere gidebilirsin bence, uzay mühendisliği fln beklememek lazım tabi

123kral14

80+ Silver
eyüp b ile tyt mat ve geo gidiyorum ağustosa kadar geo üçgen tyt mat ve ayt fen bitirip ağustos sonrası tyt fen ve ayt mat başlayacağım moruk ezmeye geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

odtü tıp gelir bence

şaka maka güzel taktikle istediğin yere gidebilirsin bence, uzay mühendisliği fln beklememek lazım tabi
orda tıp yok diye biliyorum moruk yaş kaç senin
@brkdrmn7 ne anlatıyon aslanım

Son düzenleme:

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Benim görüşüm seneye matematiğin zor olacağı yönünde çünkü bu sene kolaydı.
geçen sene extreme kolaydı bu sene de kolaydı diyorlar sorulara bakmadım geçen seneden kolay diyorlardı gelecek sene sınav olur mu bilmem ama olursa extreme extreme kolay olur her halde bunlar sınav falan yapmayı bilmiyor cami imamına hazırlatıyorlar matematik sorularını.

123kral14

80+ Silver
geçen sene extreme kolaydı bu sene de kolaydı diyorlar sorulara bakmadım geçen seneden kolay diyorlardı gelecek sene sınav olur mu bilmem ama olursa extreme extreme kolay olur her halde bunlar sınav falan yapmayı bilmiyor cami imamına hazırlatıyorlar matematik sorularını.
aynen kankam üstüne ortalama bu şekilde

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Burak
- Sınavda verilen kalemlerin arka taraflarını da sınavda vakit kaybetmemek için tıraş ettim. Silgiyi ihtiyaç duyduğumda açtım ve ambalajını normalin üstünde bir ses düzeyinde hışırdatarak açtım. Aynı şekilde peçeteyi de. Verilen şekerlerin ambalajlarını da aynı şekilde. Yerken de emerek değil dişlerimle kırarak yedim. Su içerken şişeyi de sıktırdım.

dikkat dağıtıcı kıyafetler giydim.
Buralara kadar iyiydi ama bu yaptıkların çok ayıp, sırf kendini3 kişi öne atmak için yapmadığın kepazelik kalmamış..

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Teşekkür ederim. İnsanları onurlu ya da onursuz diye yargılayabilecek bir durumda olmadığından umrumda değilsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eşit ağırlık da çözdüm, sözel de çözdüm. Bunlar da onursuz davranış sayılıyorsa biraz daha onursuz diyebilirsin.
Ne çözüp çözmediğin umrumda değil. Ve yaptığın bu hareketi herkes yargılayabilir. Geçen sene LGS sınavına girdim ve %0,50'lik dilimle Buca Fen'e girdim, egoistlik yapmak istemiyorum ama kusura bakma bu tarz bir şey aklımdan bile geçmedi sınava girerken.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
- Sınavda verilen kalemlerin arka taraflarını da sınavda vakit kaybetmemek için tıraş ettim. Silgiyi ihtiyaç duyduğumda açtım ve ambalajını normalin üstünde bir ses düzeyinde hışırdatarak açtım. Aynı şekilde peçeteyi de. Verilen şekerlerin ambalajlarını da aynı şekilde. Yerken de emerek değil dişlerimle kırarak yedim. Su içerken şişeyi de sıktırdım. Bunlar yasak değil, yönetmeliğe aykırı bir şey yapmadım.
- Sınava girerken rahat ve dikkat dağıtıcı kıyafetler giydim.
Yani diğer sınava giren kişileri sabote ettiniz, bu yaptığınız etik bir davranış değil.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Ne çözüp çözmediğin umrumda değil. Ve yaptığın bu hareketi herkes yargılayabilir. Geçen sene LGS sınavına girdim ve %0,50'lik dilimle Buca Fen'e girdim, egoistlik yapmak istemiyorum ama kusura bakma bu tarz bir şey aklımdan bile geçmedi sınava girerken.
Bu hareketinin yargılanmaması için herkesin yada en azından sınava girenlerin yarısının bunu yapması veyahut düşünmesi lazım

121709

80+ Silver
ambalajını normalin üstünde bir ses düzeyinde hışırdatarak açtım. Aynı şekilde peçeteyi de. Verilen şekerlerin ambalajlarını da aynı şekilde. Yerken de emerek değil dişlerimle kırarak yedim. Su içerken şişeyi de sıktırdım.
Bunları yapıp milletin dikkatini dağıtayım derken kendi dikkatin bile dağılır.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Herkes yapabilir bunu. Sorunlarım olmadığını söylemiyorum ama her ne olursa olsun o salondaki kişiler benim rakibim ve önemli sayılabilecek bir sınavda yarışıyoruz.
bilgi ve emek olarak yarışıyorsunuz başkalarına çelme takamazsınız koşuda ben de geçen yıl girdim tam 30 dk arkamdaki ucube sırayı titretti aralıksız zaten mide ağzımda bunun titretmesi de daha beter ediyor önemli sınav olması böyle rezil hareketler yapabileceğiniz anlamına gelmiyor başarısız olmanız dileğiyle başarılı olsanız dahi gideceğiniz üniversitede deprem falan olur her halde hayrını göremezsiniz keşke o 1 kişi de elenmeseydi de deprem olmayan bölgedeki bir alt sıradaki üniyi kazansaydım dersin.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom