Neler Yeni

YKS İçin Olmazsa Olmaz Kitap Önerileriniz

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Ayt için

Fizik:3D
Kimya: Orbital
Biyoloji: Apotemi sistemler
Matematik: 345(orta) Orijinal(üst düzey)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII
Tyt mat 345 kesinlikle çöz ardından yeterince iti olduğunu düşünüyorsan orijinal yoksa bilgi sarmal
paragraf olarak limit kronometre çok iyi
Ayt de konular için ufak ufak test kitabı ararsan sonuç yayınları çok iyi.
345 matı çözmeden önce rehber mattan onu anlatımı izliyorum sonra çözüyorum genel olarak zor gelmiyor ama rmden izlemediğim konuyu hiç çözemiyorum.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
345 matı çözmeden önce rehber mattan onu anlatımı izliyorum sonra çözüyorum genel olarak zor gelmiyor ama rmden izlemediğim konuyu hiç çözemiyorum.
Ufak bi tavsiye mert hoca dışında diğer youtube kanallarının kitaplarını falan almayın cidden zaman kayıbı bunlar.
Bilgi sarmal - orijinal -345-orbital - 3d - yayın denizi pro - miray- endemik -aydın
Bu tarz bilindik yayınlar kullanın derim.

• Beğen

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Eren Turhan
Ayt Matematik 3d ve 345 eğer daha iyi soru gormek istiyorum dersen Matemaþik Vadisi Türev Integral Fasikulleri var , TYT matematik kesinlikle 345 ve apotemi problemler , Fizik için Ertan sinan Şahin 3d Fizik (özcan Aykın hoca youtube bak) , kimya için çok bir şey onermeye gerek yok çoğu işini görür Aydın yayınlari alabilirsin, Biyoloji ise Biyotik güzel bir kitap Geometri için karekökün geometri serisi bar baştan 4 5 kitabi var ayt ile birlikte toplam beni asiri gelistirdi bastann tek tek adim adim gittigi icin bilgi tam oturuyor yanina birde 345 cozmustum geçen sene 1yanlıs tytde 1 bos aytde yaptım

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Şu an 11. sınıf sayısalım. TYT sosyal ve Türkçe kısmı iyi. Matematikte ise kötüyüm ama çalıştığım konuyu yapıyorum yani matematik bitmedi. Fende ise 10. sınıf biyolojinin bir kısmı hariç var. Yani fenin sadece 9'u var tam olmasa da. Ort 70 net civarı yapıyorum. 11 matematik konuyu öğrenme olarak elimde sadece 40 Seans 11 var ve bunda da hem soru sayısı az hem de her türden soru örneği yok. Aklımda karekök var ama emin değilim. Kısacası TYT ve 11(ayt dahil de olur) sayısal olmazsa olmaz dediğiniz kitap önerisi istiyorum. Olmazsa olmazdan kastım mesela 345 matı herkes çözmeli ya onun gibi. Önerdiğiniz kitabın lütfen zorluğunu ve soru tarzını da yazın.
Polis ol diye bir kitap vardı tüm derslerin ortak olduğu bi kitap. Bak istersen.

• Beğen

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Ayt için

Fizik:3D
Kimya: Orbital
Biyoloji: Apotemi sistemler
Matematik: 345(orta) Orijinal(üst düzey)
Hocam apotemi sistemler en kötü biyoloji kitabıdır hangi sene bu kadar zor soru çıktı? Bı sindirim sistemi bakayım dedim bakmaz olaydım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 345 ayt fizik sınava en yakın kitap 3d bende varda seneye bakarım ona

• Beğen

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Eren Turhan
Hocam apotemi sistemler en kötü biyoloji kitabıdır hangi sene bu kadar zor soru çıktı? Bı sindirim sistemi bakayım dedim bakmaz olaydım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 345 ayt fizik sınava en yakın kitap 3d bende varda seneye bakarım ona
Ders kitaplarina bakmayi unutmayin özellikle fen alaninda gercekten çok iyilerde kitaplar özellikle biyoloji ve fizik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,572
Üyeler
141,154
Son üye
cansu
Top Bottom