Neler Yeni

Okulumda dışlanıyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,611
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İstanbul da isen beni al götür bir iki bakış atayım bakalım kim sana ne yapıyor 😁yemişim onların tribini burnu havada insanlardan hep nefret etmisimdir biraz insan olmayı öğretecek aileler sana tavsiyem kardeşim kendine arkadaş edinmeye bak hiç üzülme üzüntü derslerinin önüne geçmesin şuanda ki amacın derslerin olsun sen iyi ol kimseye aldırış etme ilk 9. Sınıfta bende öyleydim belki alışma ortamı yüzünden böyleydim şimdi diyorum ki keşke lise zamanima geri dönmüş olsam dostluklarimi daha sıkı tutardım şimdi herkes dağıldı kimisi evlendi kimisi başka şehire gitti kimisi ile hiç görüşemedik bile dediğim gibi senin önceliğin derslerin olsun sonra arkadaş edinmeye bak karakterini kimse için değiştirme bu ailenden biri bile olsa dahi değişme kimse için

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,723
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Döv onları veya okulu bırak açığa geç ailen bişi derse intihar etmekle veya evden kaçmak ile falan tehdit et.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha 9. Sınıfta sınıfın reisi falan ne demek yeni yeni sınıf şeyleri çıkmış o ne saçma sınıf hatta sınıfını değiştir o saçma sınıfta kalma.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Sınıf değişikliği yap ?

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,559
İsim
İsmi ismi.
Ben sınıfın reisi ve dışlama olaylarıyla konunun ne olduğunu hemen anladım ancak yapman gerekenleri 2 aşamayla söyleyeceğim.
1)Eğer bu sadece dışlama değil çantanı çöpe atma gibi zorbalık seviyesindeyse sesini çıkaracaksın sadece dışlamaysa 2 ye bak.
2)Bu sınıfın 'reisi' ile kavga ettiğin için bir dışlamaysa boş ver derslerine yoğunlaş ama sırf bu yüzden ev den okula okuldan eve sadece ezberci sistemde başarılı biri olma kendini de geliştir ingilizce özellikle gitar gibi şeylerde ml gibi havalı olmaya çalışma ama kendi tarzını oluştur bunlarla hem bakışlardan bi nebze kurtulursun ve üstelik onlarında bu durumu unutabili.r

Döv onları veya okulu bırak açığa geç ailen bişi derse intihar etmekle veya evden kaçmak ile falan tehdit et.

Daha 9. Sınıfta sınıfın reisi falan ne demek yeni yeni sınıf şeyleri çıkmış o ne saçma sınıf hatta sınıfını değiştir o saçma sınıfta kalma.
''reis'' dediklerin doğru da onları dövmek yada sınıf değiştirmek yerine direk açığa gitmek(açığa karşı değilim) ve hatta intiharla tehdit etmek gibi yapılmaması gereken abartı şeyler demişsin.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
sınıfın reisi kısaca mabadı kalkmış insan demek istemiş arkadaşlar neyi anlamadınız
Sınıf değişikliği yapsan da bunlar yine bir şeyler yapar sana bir olay anlatayım daha geçen hafta oldu
Başka bi okuldan gelen bir çocuk vardı gayet sessiz biriydi işte geldiği okuldaki arkadaşları ona tacizci diyormuş o yüzden okul değiştirmiş zaten,
eski arkadaşları tanıdıklarına söyleyip çocuğa yine tacizci fln dediler olay bir patlak verdi çocuğu tenha bir yerde sıkıştırıp 20 kişi dövmüş (arkadaşları şaka amaçlı tacizci diyormuş)
biraz alttan alman gerekiyor benim de başıma geldi bu tarz olaylar saçma sapan uzatmanın bir mantığı yok

sınıfın reisi kısaca mabadı kalkmış insan demek istemiş arkadaşlar neyi anlamadınız
Sınıf değişikliği yapsan da bunlar yine bir şeyler yapar sana bir olay anlatayım daha geçen hafta oldu
Başka bi okuldan gelen bir çocuk vardı gayet sessiz biriydi işte geldiği okuldaki arkadaşları ona tacizci diyormuş o yüzden okul değiştirmiş zaten,
eski arkadaşları tanıdıklarına söyleyip çocuğa yine tacizci fln dediler olay bir patlak verdi çocuğu tenha bir yerde sıkıştırıp 20 kişi dövmüş (arkadaşları şaka amaçlı tacizci diyormuş)
biraz alttan alman gerekiyor benim de başıma geldi bu tarz olaylar saçma sapan uzatmanın bir mantığı yok
Hocam korkuttunuz beni şimdi bunlar beni ya okul dışında sıkıştırıp döverse? Şuan zaten kimseye bir şey yapmıyorum yani kendi halimde takılıyorum birkaç gündür benimle uğraşmayı bıraktılar. Aileme dedim 10 . sınıfta başka bir okula geçeyim diye tamam dediler 2 3 ay sabredicem artık.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Okulda sınıfın reisiyle kavga ettim diye tüm erkekler beni dışlamaya başladı. En yakın dediğim arkadaşım bile senin yüzünden arkadaşsız kalamam diyip gitti. Beden dersinde tek başıma oturuyorum sadece almıyorlar maça. Alsalar da gitmem zaten gururluyum. Tanımadığım insanlar bile gelip sen niye bu kadar mutsuz görünüyorsun diyor. Yemekhanede tek başıma yemek yiyorum millet acıyarak bakıyor bıktım. Yalnızlık değil insanların bakışı acı veriyor. Diğer sınıflardan da arkadaşım yok herkes ortamını kurdu zaten 2. dönem olmuş. Sınıftaki kızlarla da aram çok iyi değil gidip voleybol oynayamam onlarla. Kitap okuyorum onda da müzik falan açıyolar rahatsız ediyorlar. Dışladıkları yetmiyor bir de zorbalık yapıyorlar çantamı çöpe atmışlar bugün. Ondan önce de ayakkabımı alıp kaçmışlardı defterimde ödev yapmıştım gelip silgiyle sildiler sanki yapmamışım gibi öğretmen kızdı. Tekrar kavga etsem bu sefer müdür okuldan atar diye korkuyorum. Öğretmene söyleyemem onlarla da aram iyi değil. Okuldan ayrılsam annem babam kızar izin vermez. ne yapacağımı bilmiyorum. Bu arada troll değilim başka bir forumda açtım orda da takmadılar beni buraya gelip yazayım dedim belki ciddiye alıp cevap veren olur diye.
Yaşın laç ortaokul gibi geldi anlattıkların

Nemix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mete Kul
Kardeşim zaten onların gözünde nasıl biri olduğun onların beynine yerleşti sen değişsen bile onların gözünde yine ''EZİK'' seviyesinde olacaksın,
Spora vs. git zaten 2-3 ay sonra okuldan gidecekmişsin, o zamana kadar ya spor yap yada YAZ TATİLİNDE spor yap. Yeni sınıfına ağır biri olarak gözük yine aynı durum olmasın :D

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Ahmet Yıldırım
Bak kardeşim bu durumdan kurtulmanın pek yolu yok. Ailene söyleyip gelip öğretmenlerle konuşabilirler. Bu senin lise hayatını mahveder. Sınıf değiştirmek bir çare değil o reis dediğin ** diğer sınıflardan bir sürü kişi tanıyordur. Açığa alma gibi bir hata yapma fen lisesi diploması önemlidir bence. Sadece ailene söyleyeceksin hem baban hem annen gelip konuşacak ama sert bir dille. Önce ikisi hocayla konuşacak sonra baban o reis dediğin ** ile konuşacak. Sıkıştırma durumunda sadece hocaya söyleyeceksin. Bu kadar. 4 yıllık lise hayatını boşa harcama.

Bak kardeşim bu durumdan kurtulmanın pek yolu yok. Ailene söyleyip gelip öğretmenlerle konuşabilirler. Bu senin lise hayatını mahveder. Sınıf değiştirmek bir çare değil o reis dediğin ** diğer sınıflardan bir sürü kişi tanıyordur. Açığa alma gibi bir hata yapma fen lisesi diploması önemlidir bence. Sadece ailene söyleyeceksin hem baban hem annen gelip konuşacak ama sert bir dille. Önce ikisi hocayla konuşacak sonra baban o reis dediğin ** ile konuşacak. Sıkıştırma durumunda sadece hocaya söyleyeceksin. Bu kadar. 4 yıllık lise hayatını boşa harcama.
Sınıf değil okul değiştiricem hocam babama dedim sevmedim burayı diye ama olayları anlatmadım anlatsam gözü dönerdi. Şuan zaten arkadaş falan beklemiyorum sırf benimle uğraşmasınlar yeter. Sağ olun yazdıklarınız için. Açığa geçmeyi de istiyorum ama ailem izin vermez.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Eren Pestil

intihar etmekle tehdit et ne demek? :D ciddi yazmamışsındır umarım.

Top Bottom