Neler Yeni

Kişisel Gelişim Takibi Yapmak | Kişisel Web Sitem

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Selam Millet,

Kendi gelişimimi kayıt altına alabilmek için artık günlük niteliğinde blog tutmaya karar verdim ve ilk yazımı paylaştım inceleyerek ve site üzerinden yorum yaparak bana destek olabilirsiniz :)

Selamlar

Uzun zamandır web site sektöründeyim, kişisel web sitemi açmak için oldukça geç kaldım ancak nihayet kişisel blog mu denir ne denirse ondan açtım.

3. bir kişi gözüyle sitede gördüğünüz eksiklikleri, hataları veya eklense güzel olur dediğiniz özellikleri belirtirseniz düzenlerim :)

E-ticaret girişimi: Acı Kayısı Çekirdeğinden Üretilen KayıSIR - Kayısının İçindeki SIR

Son düzenleme:

ofisec

80+
Öncelikle hayırlı olsun. Çok güzel, hızlı ve stabil bir site olmuş.
Gördüğüm tek eksik Facebook ve Twitter simgelerinin yönlendireceği bir adresin olmaması. Eğer o sosyal medyaları kullanmıyorsanız görüntü olarak da kalması bana uygun gelmedi. Girdiğim sitelerde de tıkladığımda hâlâ forumda duruyorsa sinir oluyorum..

Son düzenleme:

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle hayırlı olsun. Çok güzel, hızlı ve stabil bir site olmuş.
Gördüğüm tek eksik Facebook ve Twitter simgelerinin yönlendireceği bir adresin olmaması. Eğer o sosyal medyaları kullanmıyorsanız görüntü olarak da kalması bana uygun gelmedi. Girdiğm sitelerde de tıkladığımda hâlâ forumda duruyorsam sinir oluyorum..
Evet, bu sosyal medya adreslerini kullanmıyorum kaldıracaktım ancak karambole gelmiş. Teşekkürler :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,696
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Selamlar

Uzun zamandır web site sektöründeyim, kişisel web sitemi açmak için oldukça geç kaldım ancak nihayet kişisel blog mu denir ne denirse ondan açtım.

3. bir kişi gözüyle sitede gördüğünüz eksiklikleri, hataları veya eklense güzel olur dediğiniz özellikleri belirtirseniz düzenlerim :)

gayet güzel olmuş hocam hayırlı olsun üstteki arkadaşın dediği hariç bi sorun göremedim

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Berat fatih
Selamlar

knk guzel olmuş :D hemen bi bug fark etim window tıkladıgımda dark temaya geçıyor belki degşitirisn belki degşitrmesin sana kalmış hangi dilde yazdın bu arada

dextermr

80+
ufak ama benim için önemli olan bir öneri vermem gerekirse; mobilden girdim siteye, dikdörtgen kutular yerine köşeleri oval secerseniz daha estekik durur ayni sekilde asagidaki sosyal medya hesaplari kutularini da bi dd soldan açılan menu kismi ekranin yarisini kaplayacak şekilde olursa bence daha iyi olur

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gayet güzel olmuş hocam hayırlı olsun üstteki arkadaşın dediği hariç bi sorun göremedim
Teşekkürler hocam :)
Siyah temaya geçişte logonuz ufaktan bir kayboluyor gibi.
Evet onun da farkındayım, pek uğraşasım gelmedi önemi yok. Teşekkürler :)
knk guzel olmuş :D hemen bi bug fark etim window tıkladıgımda dark temaya geçıyor belki degşitirisn belki degşitrmesin sana kalmış hangi dilde yazdın bu arada
Windows kategorisine girince mi oluyor? Anlayamadım tam, düzelteyim hemen.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Berat fatih
Teşekkürler hocam :)

Evet onun da farkındayım, pek uğraşasım gelmedi önemi yok. Teşekkürler :)

Windows kategorisine girince mi oluyor? Anlayamadım tam, düzelteyim hemen.
evet tam oraya tıklayınca kendin tıkla bak 3 şahısdan

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Güzel olmuş eline sağlık bizde işte backend frontend uğraşıyoruz :D
Bende uzunca süre SEO için çalıştım ancak yavaş yavaş backend'e dönecekmişim gibi geliyor bakalım hayırlısı :D Google spam siteler sayesinde insanı soğutuyor işinden

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Recep Can Boyacı
Bende uzunca süre SEO için çalıştım ancak yavaş yavaş backend'e dönecekmişim gibi geliyor bakalım hayırlısı :D Google spam siteler sayesinde insanı soğutuyor işinden
Yani okadar süre emek verdiysen frontend den devam et backend ayrı dünya frontend ayrı dünya :D

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
Yani okadar süre emek verdiysen frontend den devam et backend ayrı dünya frontend ayrı dünya :D
Yaşımız daha genç ya :) xss'ler şunlar bunlar daha çok ilgimi çekmeye başladı işin doğrusu.. Mehmet İnce fanı oldum bir anda :D

Top Bottom