Neler Yeni

Togg Bu Hafta Ön Siparişe Açılıyor!

İceWolf

80+ Silver

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,372
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
TOGG segmentimdem ucuz olacak dediler. TOGG u tosbaa, segmentininde 124 zannediyorlar galiba :)

Yok açıklanmamış daha. Ama mantığa göre 1.2 den aşşağı olamaz gibi geliyor.
800/900 kim diyor peki ben 1 milyon dan az olmayacağını düşünüyorum 1.2 olabilir

Son düzenleme:

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
O parayı verdikten sonra prototip bir araba almayacak kadar var. Sen git bi araştır asıl.
Ayrıca piyasadaki diğer araçlarla karşılaştırırken bunun yerli üretim diye pazarlandığını dolayısıyla vergi miktarının daha düşük tutulması gerektiğini. Ve Türkiye'de iktidarın araba üreticilerinin kazandığından daha fazla vergi aldığını unutmayın lütfen yorum yaparken.

İceWolf

80+ Silver
800/900 kim diyor peki ben 1 milyon dan az olmayacağını düşünüyorum
Şubat ayında doktor arkadaş Elektrik-benzin Maserati Levanteyi 7.000.000TL ye aldı. TOGG segmentinin en pahalılarından biri Maseratidir. 800.000 çok komik rakam o segment için.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Togg ilk 5 yıl Türklere özel fiyat ile satış olmayacak daha çok yurt dışına ithal edelecek seviyede araç üretimi yapılacak ve Açıklanan bilgilere göre %100 yerli üretime geçildikten sonra türk halkına uygun fiyatlarda araç üretilmeye başlanıcak. Şuanda %51 yerli diğer %49 u ithal ve bu %49 luk olan kısmını yurt dışından dolar ile satın alıyoruz. Fiyatlar oyüzden bu şekilde.

İceWolf

80+ Silver
Togg ilk 5 yıl Türklere özel fiyat ile satış olmayacak daha çok yurt dışına ithal edelecek seviyede araç üretimi yapılacak ve Açıklanan bilgilere göre %100 yerli üretime geçildikten sonra türk halkına uygun fiyatlarda araç üretilmeye başlanıcak. Şuanda %51 yerli diğer %49 u ithal ve bu %49 luk olan kısmını yurt dışından dolar ile satın alıyoruz. Fiyatlar oyüzden bu şekilde.
Ben sedan versiyonunu bekliycem. Çünkü SUV olan bu modeli fazla üst segment. İşadamları ve zenginler falan alsın ama ben kendime Sedanı uygun görüyorum.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
800e çıkmaz bence. Egea olmuş 600 küsür. Eğer 800e çıkarsa satış rakamları yüksek olur.

Top Bottom