Neler Yeni

Qcy T13 vs Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

En İyi Cevap
1

kaan07

80+ Bronze
t13 var arada bir kulaklığın teki kopuyor geri bağlanıyor ayrıca dip ses problemi de var bendekinde değişime yolladım yenisinde de aynı sorun mevcut öyle kullanıyorum bir süre sonra alışılıyor. ayrıca birkaç kişide daha varmış bu dip ses

Darkone22

80+ Bronze
T13 kullanıyorum daha 1 sene olmadan iki kulaklıktan cizietilar gelmeye başladı ya bana denk geldi ya da kronik problemi olabilir

kaan07

80+ Bronze
t13 var arada bir kulaklığın teki kopuyor geri bağlanıyor ayrıca dip ses problemi de var bendekinde değişime yolladım yenisinde de aynı sorun mevcut öyle kullanıyorum bir süre sonra alışılıyor. ayrıca birkaç kişide daha varmış bu dip ses

bu konuyu açtıktan bir süre sonra birkaç kişi daha özelden yazdı bu sorunla ilgili ona göre düşünüp al derim

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
T13 kullanıyorum hiç bir bağlantı sorunu olmadı. Tek sorunum ergonomisi çok iyi değil onun dışında ses kalitesi falan çok optimum.

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Mehmet Yılmaz
https://www.google.com/url?sa=t&sou...UQFnoECCgQAQ&usg=AOvVaw1FZXNISSS9QIGxGyNA7Cki

https://www.google.com/url?sa=t&sou...YQFnoECBIQAQ&usg=AOvVaw1MeA2-pUdxk4C3br_XGr-V
Qcy olanı alıcaktım ama herkes bağlantı sorunu var bağlantı kopuyor diyorlar benim de kafam karıştı acaba buds 3 lite nasıldır qcy özellikleri daha iyi ama bağlantı sorunu hep olursa kanser eder adamı buds 3 kullanan varsa tavsiye eder mi
Hücresel veri + WiFi + Bluetooth hepsi açıksa WiFi yi kapat kopma sorunu düzelecektir

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,037
İsim
Mehmet Yılmaz
Wifi kapalı mı kalıcak hep
Aynen bendede başka bi markanın kulaklığın da oluyordu sürekli kopma wifiyi kapattım Bluetooth açıkken artık hiç kopma olmuyor sinyaller karışıyor yada yazılımdan kaynaklı bi sorun oluyor telefon modeli poco x3 NFC

En İyi Cevap
1
Aynen bendede başka bi markanın kulaklığın da oluyordu sürekli kopma wifiyi kapattım Bluetooth açıkken artık hiç kopma olmuyor sinyaller karışıyor yada yazılımdan kaynaklı bi sorun oluyor telefon modeli poco x3 NFC
Wifiye bağlanamıyacaksak ne anlamı kalır ki ben video izlemek için alıcaktım

Top Bottom