Neler Yeni

İphone 11 alınır mı? Onun yerine ne alınır?

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Şu an iphone 6 kullanıyorum. Yeni telefon alacağım iphone 11 almayı düşünüyorum falan 2 yıl sonra güncelleme almayı bırakacakmış güncellemesi durduktan sonra ne kadar kullanabilirim? İphone 11 yerine ne alabilirim?

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Enes Demirok
Samsung S22

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r
Güncelleme almaması iyi bişey. Boştan yere telefonun performansını düşürmez ve bataryayı etkilemez. Zaten öyle ahım şahım güncelleme yapmıyor Apple. Elimden gelse İps 14 kullanmak isterdim.

İphone 11 bende var şuan gayet memnunum telefondan. Kamerasını o kadar beğeniyorum ki Webcam olarak kullanıyorum bilgisayarda. Bana şuan son çıkan Android telefonu verseler yine de İphone derim. O derece alıştım.

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme almaması iyi bişey. Boştan yere telefonun performansını düşürmez ve bataryayı etkilemez. Zaten öyle ahım şahım güncelleme yapmıyor Apple. Elimden gelse İps 14 kullanmak isterdim.

İphone 11 bende var şuan gayet memnunum telefondan. Kamerasını o kadar beğeniyorum ki Webcam olarak kullanıyorum bilgisayarda. Bana şuan son çıkan Android telefonu verseler yine de İphone derim. O derece alıştım.

Ya aslında kamerası çok önemli değil ama tabii ki güzel olmasını isterim. Telefondan beklentim çok yok aslında Twitter reddit gibi uygulamaları kullanabileceğim işte rahat rahat şarkı dinleyebileceğim bir şey istiyorum. Ayrıca beni uzun süre götürmesini istiyorum şöyle bir 5 yıl götürse çok iyi olur gibi durumlar malum zaten. Android telefonu eskiden kullandım ama kasma donma gibi sıkıntılar yaşamıştım belki kullandığım telefondan dolayıdır bilmiyorum ama şu anda öyle şeyler yaşamak istemiyorum. İphone’da da yaşamam gibi geliyor. Bu dediklerime göre iphone bana da daha mantıklı geliyor ama pek fazla piyasayı bilmediğim için sormak istedim. (O vuruşlar ne ya^^ )

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,067
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yeni iphone 11 almıştım ikinci el iphone geçtim dedim böyle bir şey yok ya kamera, akıcılık herşeyi çok iyi yani güncelleme bile gelmese bu telefonu halen kullanırsın halen iphone 7 , 6s kulanan var.

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Cem
2. el 11 promax al şarjıyla uğraşılmaz düz 11in

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,067
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bütcen ne kadar şimdi iphone 11 pro max yada 12 mini falan alabiliyorsan daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,108
İsim
a l p e r
Ya aslında kamerası çok önemli değil ama tabii ki güzel olmasını isterim. Telefondan beklentim çok yok aslında Twitter reddit gibi uygulamaları kullanabileceğim işte rahat rahat şarkı dinleyebileceğim bir şey istiyorum. Ayrıca beni uzun süre götürmesini istiyorum şöyle bir 5 yıl götürse çok iyi olur gibi durumlar malum zaten. Android telefonu eskiden kullandım ama kasma donma gibi sıkıntılar yaşamıştım belki kullandığım telefondan dolayıdır bilmiyorum ama şu anda öyle şeyler yaşamak istemiyorum. İphone’da da yaşamam gibi geliyor. Bu dediklerime göre iphone bana da daha mantıklı geliyor ama pek fazla piyasayı bilmediğim için sormak istedim. (O vuruşlar ne ya^^ )
Uygulama geçişi bunun gibi rahat ve gayet akıcı gördüğün gibi. Videoda 30 fps göründüğüne bakma o Youtube yüzünden dolayı öyle mobil veriden yükledim videoyu.

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütcen ne kadar şimdi iphone 11 pro max yada 12 mini falan alabiliyorsan daha iyi olur.
Bütçem iphone 11 in sıfırı kadar işte 17-18 civarı. İkinci el almaya pek sıcak bakmıyorum açıkcası uğraşmak istemiyorum direkt sıfır almak tercihim pek güvenilir gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak MERCAN
Yorumların çoğu güzel, iPhone kalitesi bambaşka.
Tercihler ve kullanım amacına göre farklı alternatiflere yönlenmek mümkün.
2 telefonum var birisi iş için iPhone 11 Pro, kendi telefonumda poco x3 pro.
Android olanın ekranı, tazeleme hızı vs daha çok hoşuma gidiyor ama bildiğin ağır.
Birisi 6"1 inç biri 6"7 hem ekran boyutu, hem ağırlık farkı var.
İmkan olsa bende iPhone'a geçmek isterim ama malum fiyatlardan dolayı geçemiyorum.

Ben telefon akıcı çalışsın, batarya günü çıkarsın, sadece twitter, günde 10-15 dk insta ve genelde whatsapp kullanıyorum, kendi tercihlerim
1-) Galaxy S23: 22-23k, mükemmel mi değil ama boyutu ve işlemci gücünden ötürü tercih edebilirdim
2-) Samsung A54: 11-12 k,f/p gibi geliyor bana, ekran da bi tık daha küçük hafıza 256 gb
3-) Xiaomi Mi note 12 Pro
4-) X5 Pro
Bunlar takip ettiklerim ve kendi kullanım amacıma göre alabileceklerim.
Yıl sonuna doğru Galaxy S23 FE çıkabilir, fiyatı güzel konumlandırırlarsa şimdilik bunun için beklemedeyim.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Şu anki fiyattan sıfır alınmasını desteklemiyorum, ben geçen ayın 12'sinde 17.300 gibi bir fiyata aldım ve şuan 22k civarında. Bence o kadar parayı hak eden bir cihaz değil. Ancak sıfır ve iphone olsun diyorsan zaten o bütçeye alınabilecek tek cihaz o. Onun dışında 2.el iphone bakabilirsin.

128GB Modelinden bahsediyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,067
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Bütçem iphone 11 in sıfırı kadar işte 17-18 civarı. İkinci el almaya pek sıcak bakmıyorum açıkcası uğraşmak istemiyorum direkt sıfır almak tercihim pek güvenilir gelmiyor
Sıfırı şuan 17-18 k değil zam geldi.

etnetalw

80+ Bronze
Şu an iphone 6 kullanıyorum. Yeni telefon alacağım iphone 11 almayı düşünüyorum falan 2 yıl sonra güncelleme almayı bırakacakmış güncellemesi durduktan sonra ne kadar kullanabilirim? İphone 11 yerine ne alabilirim?
11 alınmaz hatta 12 veya 13 altı alınmaz eskidi. Sırf iPhone diye alınıyor alınmaz. Samsung,Huawei en mantıklısı o fiyata.

Top Bottom