Neler Yeni

Ryzen 5 1600 yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Tony Montana
Islak mendille silerim fakat anlamadığım giden macunu yenilemem gerekecek ve bilgisayar daha dün geldi

Onun için termal macun almanız gerekecek. 15-20 TL'yede var 30-50TL aralığındada var.

Trixansa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz Karakaş
Onun için termal macun almanız gerekecek.
Hem bunun için para vereceğim, af modeli daha iyi olabilir ama aralarında çok fark yoksa değiştirmek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sana öyle yollamaları gerekti 5-10fps için yollamam deme bence
14 gün iade hakkım var daha dün geldi o zmn sistemi gönderip işlemciyi af modeli ile değiştirmelerini söyleyeyim ? Ama sorduğumda yanlış parça gelme ihtimali yok diyorlardı sadece iade var dediler fazlada soru sormak istemiyorum adamlara yeterince sordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Tony Montana
Hem bunun için para vereceğim, af modeli daha iyi olabilir ama aralarında çok fark yoksa değiştirmek istemiyorum

Aralarında çok fark var... Ryzen 5 1600AF modeli çok daha iyi normal versiyona göre... asıl amaç şu, sen o işlemci ile rahatsan değiştirme.

Doc Psycho

80+ Bronze
Onlara cpu-zden böyle göründüğünü ekran fotoğrafı ile bildirebilirsin ama bazı sitelerde olabiliyor mesela vatanda 14nm yazıyor ama 12nm geliyor bilemiyorum gerisini de 14nm göndermişlerse ayıp etmişlerdir

Trixansa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz Karakaş
Onlara cpu-zden böyle göründüğünü ekran fotoğrafı ile bildirebilirsin ama bazı sitelerde olabiliyor mesela vatanda 14nm yazıyor ama 12nm geliyor bilemiyorum gerisini de 14nm göndermişlerse ayıp etmişlerdir
Söyledim attım anakarttan bakın dediler anakarttaki yazanida attım 12 nm dediler isterseniz işlemciyi söküp koduna bakın dediler.

Trixansa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz Karakaş
Aralarında çok fark var... Ryzen 5 1600AF modeli çok daha iyi normal versiyona göre... asıl amaç şu, sen o işlemci ile rahatsan değiştirme.
Daha yeni geldi sistem testlerini izledim aralarında pek FPS farkı göremedim en fazla 10 FPS genel olarak FPS değerleri iyi benim için rahat fakat içim rahat değil

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Af modeli genelde satıcılarda geçmez hocam 12nm olan af modeli olup yenilenmiş olarak üretilen bir işlemcidir eskisine göre fark olup yenisi tercih edilmelidir işlemcinin üstünde yazabilir bence de baktınız mı
belki de işlemcinin üzerine öyle yazdılar 12 nm diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Tony Montana
Daha yeni geldi sistem testlerini izledim aralarında pek FPS farkı göremedim en fazla 10 FPS genel olarak FPS değerleri iyi benim için rahat fakat içim rahat değil

Tekrar söylüyorum senin için önemsizse değiştirme... Senin için iyiyse o işlemci takma kafana.

Arkadaşında üzerindeki yazıyı görmesi için macunu temizlemesi gerek, macunu temizledikten sonrada macun alması gerek.

Trixansa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Yılmaz Karakaş
Olabilir işlemcide 12 nm yazıyordur fakat cpu-z'de 14 olarak gözüküyor bana cpu-z gibi program önerir misin ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom