Neler Yeni

10K civarı hazır sistem önerisi

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Abdülhalik
Bütçen yeterse aşağıdaki de olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

1k daha ekleyip alttakini almak daha iyi olacaktır
Arkadas gayet guzel sistemler atmis fakat gencer ile alakali cok sikayet var bunu goz onunde bulundur derim.

En mantiklisi alttaki fakat dedigim gibi site de sorun yasayan cok. Eger ki butceniz ona yetmez ise https://www.gaming.gen.tr/urun/3005...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi almaniz daha mantikli olabilir. AMD islemci isterseniz de https://www.gaming.gen.tr/urun/3284...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bunu oneririm arkadasin ilk attigi sistemi almaktansa bunlar daha mantikli olur bence en azindan daha kaliteli parcalar.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bunlardan birini seçip alacağım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Sipariş ettiniz mi hocam? Etmediyseniz bir düşünün deriö bu site hakkında çok şikayet var şu an bir arkadaş uğraşıyor forumda @somhaster

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,089
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar İşlemci ve Ekran Kartı AMD olan 10k civarı hazır sistem önerirseniz sevinirim.
Sadece AMD işlemci takılı kalmak saçma olur. Bu bütçede genelde ryzen 5 5500 oluyor. Diyelim Intel 12100F olsa 13.nesil işlemci de takılabilir anakarta.

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Abdülhalik
Sipariş ettiniz mi hocam? Etmediyseniz bir düşünün deriö bu site hakkında çok şikayet var şu an bir arkadaş uğraşıyor forumda @somhaster
Yok hocam daha sipariş etmedim Ailem ile konuşup birini almaya çalışıyoruz. Siz hangi siteden bahsediyorsunuz Gençer mi Gaming Gen mi?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Yok hocam daha sipariş etmedim Ailem ile konuşup birini almaya çalışıyoruz. Siz hangi siteden bahsediyorsunuz Gençer mi Gaming Gen mi?
Evet hocam sorun yasayan cok var bu sitede ama sans isi yine de goz onunde bulundurun derim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Abdülhalik
Sifir gelmez ya gelir mi ki?

Gencer gaming
Tamam hocam oradan almamaya çalışacağım

Kendiniz dizerseniz yada birine parçaları taktırsaniz mantıklı 1660 superli sistemde o 12100 TL di kendin toplasan ben bakmıştım
Hocam o kart biraz düşük ya

Top Bottom