Neler Yeni

Görüntü bulanıklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Zafer Holbek
Gençler merhaba. 1 hafta once sıfır kasa aldım. Monitorum eski 60 hrtz monitor . Vga ile donusturucuden goruntu alıyorum. İlk açıldığında yazılar bulanık oluyor vga kablosunu dönüşturucude cıkarıp taktığımda düzeliyor sorun nerde olabilir acaba ekran kartında sıkıntı olabilirmi

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
donusturucuden kaynaklı bır sorun . donusturucuyu degıstırmeni önerırım

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
hdmi uyumluysa hdmi deneyin daha avantajlı

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Gençler merhaba. 1 hafta once sıfır kasa aldım. Monitorum eski 60 hrtz monitor . Vga ile donusturucuden goruntu alıyorum. İlk açıldığında yazılar bulanık oluyor vga kablosunu dönüşturucude cıkarıp taktığımda düzeliyor sorun nerde olabilir acaba ekran kartında sıkıntı olabilirmi
Dönüstürücüler sağlıklı olmuyor.

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Berkay Kaygısız
Bende dönüştürücü kullanıyorum bendede ekranda dikey çizgiler var galiba sorun donüştürücüde. Bi an önce hdmi monitöre geçmemiz lazım ?

Pair

80+ Bronze
Dostum vga dönüştürücülerde hep sıkıntılar var zaten şu anda benim abim kullanıyor vga kasaya takılı hdmi monitöre takılı sanırsam senin olayının tam tersi. Ve 144hz olan monitör 60hz olarak kullanıyor ekranda tüplü televizyon gibi çizgiler var ekran kartında bir sıkıntı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yunus
Vga değilde hdmi den alırsan daha iyi görüntü elde edersin sorun muhtemelen dönüştürücüden

hamzaeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hamza Eren Arı
Aynı sorunu yaşadım.Dönüştürücüm eskiydi fakat monitör üzerindeki auto tuşum ile bu sorunu halletmiştim.Dönüştürücü kaynaklı olabilir net konuşmak zor.

Yusuf55mi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Yusuf AYDIN
Dönüştürmek için kullandığın aparatın içindeki kablolar bir şekilde temas ediyor ya da hasar görmüş olabilir. Teknobiyotikte gayet iyi ve sağlam dönüştürücüler var bir göz atmanı öneririm.

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
YUNUS
valla dostum yenı pc aldıysan VGA dan en kısa zaman da kurtul bence MONITOR desteklıyorsa en azından HDM kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Zafer Holbek
Dönüştürmek için kullandığın aparatın içindeki kablolar bir şekilde temas ediyor ya da hasar görmüş olabilir. Teknobiyotikte gayet iyi ve sağlam dönüştürücüler var bir göz atmanı öneririm.
Teknobiyotikden sipariş ettım zaten donusturucuyu ama ikinci el galiba üstünde cizikler var

Top Bottom