Neler Yeni

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

freygasm

80+ Gold

freygasm

80+ Gold
Evet bu tarz çok klavye yok zaten ama bir kere kullanınca onsuz olmayacak gibi hissettiriyor. Hayat kurtarıyor.
Hayatının %80inde gta vice city helikopter görevi yapmıyorsan, numpad gereksiz. Ses açma kapama tekeri kolay ama.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Ben zaten klavye aldıktan sonra monster ı göndereceğim yüksek ihtimalle hallederler geçen sefer komple yenisiyle değiştirmişlerdi. 1,5 Yıl ömrü var pusatın. Sonra nanay. He garantisi bitse bile yardımcı oluyorlar hallediyorlar ama. 1/1.5 hafta klavyesiz kaliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayatının %80inde gta vice city helikopter görevi yapmıyorsan numpad gereksiz. Ses açma kapama tekeri kolay ama.
Hocam gta5 de bile o numpad eksiğini çeken kişiler var.

Ayrıca gerekliliği tartışılır ama ben olmasindan yanayim çünkü kullanıyorum .

freygasm

80+ Gold
Ben zaten klavye aldıktan sonra monster ı göndereceğim yüksek ihtimalle hallederler geçen sefer komple yenisiyle değiştirmişlerdi. 1,5 Yıl ömrü var pusatın. Sonra nanay. He garantisi bitse bile yardımcı oluyorlar hallediyorlar ama. 1/1.5 hafta klavyesiz kaliyorsun.

Hocam gta5 de bile o numpad eksiğini çeken kişiler var.

Ayrıca gerekliliği tartışılır ama ben olmasindan yanayim çünkü kullanıyorum .
2sinden birinden vazgeçmen gerek o halde. Yoksa alacağın en iyi klavyenin dahi bir gün ya tuşu basmıcak ya da 2-3tane basıcak.

Can...

80+ Platinum
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
@MuratTheFounderOfGariban

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Hocam switchi ne bunun göremedim. Bir de fps oyunlarında kablosuzun sıkıntı çıkarmayacağına emin misiniz. Kabloyla type c demiş o yüzden soruyorum. Benim kasamda type c girişi yok.

Ve oradaki ekrana yazılımla görüntü aktarabiliyor muyum ?

Yoksa sabit dijital ekran mı

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Hocam switchi ne bunun göremedim. Bir de fps oyunlarında kablosuzun sıkıntı çıkarmayacağına emin misiniz. Kabloyla type c demiş o yüzden soruyorum. Benim kasamda type c girişi yok.

Ve oradaki ekrana yazılımla görüntü aktarabiliyor muyum ?

Yoksa sabit dijital ekran mı
custom blue var
yanlış link atmışım kargo içeriği aynı sanırım ama bunda usb giriş var

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
2sinden birinden vazgeçmen gerek o halde. Yoksa alacağın en iyi klavyenin dahi bir gün ya tuşu basmıcak ya da 2-3tane basıcak.
Numpad veya roll dan mı ? Yoksa büyük enterdan mı. Büyük enter şart değil. Numpadi de halledebilirim ama roll şartlıyım. Varsa önerebilirsiniz.

freygasm

80+ Gold
Numpad veya roll dan mı ? Yoksa büyük enterdan mı. Büyük enter şart değil. Numpadi de halledebilirim ama roll şartlıyım. Varsa önerebilirsiniz.
Roll şartsa kolay.
Al arkana yaslan. Tuş mu bozuldu 10-15tlye switch al geri tak. Hazır klavyelerden sonra bu klavyeye dokunduğunda yükselceksin zaten. Sepette gördüğünü ödüyorsun, yanwen veya yunexpress ile gönderilmesini istersen ekstra vergi çıkmıyor. Çıkanı bu iki kargo şirketi ödüyor.

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
Dediğim gibi xpg summoner red switch genel kalite anlamında en iyisi olacaktır. Gaming.gen'den yapıştır, uzun zamandır bu fiyatta zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
923,503
Üyeler
143,655
Son üye
Mm4sti.5