Neler Yeni

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

Kloptys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
.
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Başka bir şeye bakmana gerek yok. 1 senedir kullanıyorum. İstediğin her özellik var. Gecikme olarak da 0 gecikme var. Ben Amazon' dan almıştım bu arada haberin olsun. Pili toplam 20 saat falan (RGB' ler en son ayarda) gidiyor. Şarjdayken de kullanıyorsun 1 saate doluyor.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bu da güzel akkonun tüm klavyeleri güzel hangisini istiyorsan onu al fark etmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka bir şeye bakmana gerek yok. 1 senedir kullanıyorum. İstediğin her özellik var. Gecikme olarak da 0 gecikme var. Ben Amazon' dan almıştım bu arada haberin olsun. Pili toplam 20 saat falan (RGB' ler en son ayarda) gidiyor. Şarjdayken de kullanıyorsun 1 saate doluyor.
Pilli ürün nasıl şarj oluyor

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Ekler

• Screenshot_2024-01-15-08-45-40-021_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-15-08-45-40-021_com.android.chrome.jpg
    626.3 KB · Hit: 12

byHero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Necati Kurtuluş
reis benim kendi kullandığım klavyemi öneririm ama fiyatı bayagı uçuk istersen linki burada https://www.hepsiburada.com/asus-ro...k-tuslu-mekanik-gaming-klavye-pm-HB00001AYLH4

Top Bottom