Neler Yeni

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
https://www.incehesap.com/redragon-k552-kumara-k552-kr-kablolu-gaming-klavye-fiyati-53150/ kumara tavsiye ederim. En son en ucuz 1700'di 1000'e düşmüş

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba tam bütce nedir
Uçmadan önerebilirsiniz net bütçe belirlemedim. 2,5K civarına kadar okey olabilirim sanırım. Ama üstüne koy şu var derseniz ona da okeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Numpad ve ses açma kapama için roll a benzer yapısı olursa sevinirim.

+bilek desteği

ChristianSerratos

80+ Bronze
Uçmadan önerebilirsiniz net bütçe belirlemedim. 2,5K civarına kadar okey olabilirim sanırım. Ama üstüne koy şu var derseniz ona da okeyim.

Numpad ve ses açma kapama için roll a benzer yapısı olursa sevinirim.

+bilek desteği
1000tl den nasıl 2500tl cıktın reis araştırıp dönerim

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
XPG Summoner o halde

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ChristianSerratos

80+ Bronze
Link doğru sıkıntı yok bütçe aralığın da büyük enter, bilek desteği, ses açma kapama bulmak zor. Daha iyi Switch olsun ama %60 %75 klavye dersen bütçen aralığın da iyi modeller var.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Link doğru sıkıntı yok bütçe aralığın da büyük enter, bilek desteği, ses açma kapama bulmak zor. Daha iyi Switch olsun ama %60 %75 klavye dersen bütçen aralığın da iyi modeller var.
Ufak bi fiyatlara baktım da. Ne olmuş bu fiyatlar böyle ya. Neyse hocam istediğim özellikler yokmuş en mantıklısı önerdiğiniz gibi duruyor. https://www.gaming.gen.tr/urun/3103...kanik-kablolu-gaming-klavye-summoner5c-bkctr/ bu linkten alacağım biraz indirim bekleyip. Ama indirime girer mi ? Ona göre bekleyeyim.

Yorumlarda biri fotoğraf atmış büyük enter var.
Sıkıntı yok hocam büyük enter şart değil küçüğe alışırız

Numpad bazı oyunlarda kullanılıyor. bazen de kısyol ataması iyi oluyor ondan dolayı tam klavye diyorum. Ama şöyle yapalım siz daha iyi dediğiniz klavyeyi atın. Ben prodigy alayım normal kullanım için. Fps oyunlarında ise o attığınızı kullanırım.

https://www.epey.com/klavye-mouse/logitech-g213-prodigy.html Bundan bahsediyorum. Yerine öneriniz varsa o şekilde de bakayım.

Eğer gerçekten böyle çift klavye yapmama değecekse tabi. Değmeyecekse xpg alıp geçeyim. Zaten ortalama maks. 3 yıl gidiyor klavyeler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,308
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom