Neler Yeni

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
Daha iyi şeyler var
Ne var? Arkadaş şeyler yazıyorsun. Fason üretim klavye atarsan kahkaha basarım şurada. Bilgin olmadığı konuda yazmayacaksın bu kadar, her şeye muhalif olmak zorunda değilsin.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Roll şartsa kolay.
Al arkana yaslan. Tuş mu bozuldu 10-15tlye switch al geri tak. Hazır klavyelerden sonra bu klavyeye dokunduğunda yükselceksin zaten. Sepette gördüğünü ödüyorsun, yanwen veya yunexpress ile gönderilmesini istersen ekstra vergi çıkmıyor. Çıkanı bu iki kargo şirketi ödüyor.
Hocam yerli yok mu yurt dışından kaç günde gelecek ? Ayrıca bu klavyeler ve markalar yurt dışında bilinen markalar mı? Çünkü ben ilk defa görüyorum. Siz kullanıyor musunuz ?

Gloxy

80+ Bronze
Sessiz klavye seviyorsan benim en sevdiğim bayıldığım yumoş yumoş SS Apex 3 TKL bilek desteğide var tercih meselesi tabi

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Ne var? Arkadaş şeyler yazıyorsun. Fason üretim klavye atarsan kahkaha basarım şurada. Bilgin olmadığı konuda yazmayacaksın bu kadar, her şeye muhalif olmak zorunda değilsin.
Bu en basit örnek fakat bu bile senin önerdiğinden 1000 kat daha iyi Switchleri daha güzel, ekranı var, kablosuz ve daha birçok özelliği ile xpg summoner'ı tokatlıyor cahil cahil konuşma https://www.amazon.com.tr/Kablosuz-...ib_tag=se&keywords=rk86&qid=1705003983&sr=8-1
Mesaj otomatik birleştirildi:

1300 TL olan dareu Ek75 bile 1000 kat iyi (şuan stokta olmayabilir fakat o bile daha güzel sen yine Chery Mx switchlerin en iyi switch olduğuna falan inanmaya devam)

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
ibrahim ahıskalı
Hocam yerli yok mu yurt dışından kaç günde gelecek ? Ayrıca bu klavyeler ve markalar yurt dışında bilinen markalar mı? Çünkü ben ilk defa görüyorum. Siz kullanıyor musunuz ?
akko çok kaliteli bir markadır kullanıyorum kendim custom klavye istersen blue switch tir ama iyi klavyedir birde tape mod yaptıktan sonra cok guzel oluyor blue begenmezsen switchleri degistirirsin ilerde hem kablosuz bir klavye 3000mah olması lazım bataryası dracula castle 2900 3000 e geliyor suanda sarı istiyorum diyorsan arkadaş sarı switch olanıda attı sadece özel keycaps ı yok içinde

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
akko çok kaliteli bir markadır kullanıyorum kendim custom klavye istersen blue switch tir ama iyi klavyedir birde tape mod yaptıktan sonra cok guzel oluyor blue begenmezsen switchleri degistirirsin ilerde hem kablosuz bir klavye 3000mah olması lazım bataryası dracula castle 2900 3000 e geliyor suanda
Blue olsun hocam sorun değil iyi bile olur. Sadece elimde klavye yok ve yurtdışı alışverişlerinde bi dünya masraf çıkıyor 2 klik ürüne 1 k da getirme ucreti ödüyoruz. Ve nasıl geleceğini de bilmiyorum. Riskli gibi geliyor bana. Karşımda muhattap bulamayacağım için. Amazon üzerinden yapiyorum yurt dışı alışverişleri ama bu atilan siteleri hiç bilmiyorum.

GAINSWG12 Kodu ile 685 TL yarı fiyatından bile daha düşük olan klavye senin önerdiğin rezil klavyeden daha iyi https://www.whatgeek.com/products/ajazz-ak680-mechanical-keyboard?variant=44338009374973
Hocam arkadaşla tartışmak yerine bana yapın öneriyi. O da bana yardımcı olmak istedi. Ayrica atilan klavyelerde bilek desteği yok. Fps oyunlarında kablosuz kullanmayacağım için de kablosuz olmasının bana pek artısı yok.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Blue olsun hocam sorun değil iyi bile olur. Sadece elimde klavye yok ve yurtdışı alışverişlerinde bi dünya masraf çıkıyor 2 klik ürüne 1 k da getirme ucreti ödüyoruz. Ve nasıl geleceğini de bilmiyorum. Riskli gibi geliyor bana. Karşımda muhattap bulamayacağım için. Amazon üzerinden yapiyorum yurt dışı alışverişleri ama bu atilan siteleri hiç bilmiyorum.

Hocam arkadaşla tartışmak yerine bana yapın öneriyi. O da bana yardımcı olmak istedi. Ayrica atilan klavyelerde bilek desteği yok. Fps oyunlarında kablosuz kullanmayacağım için de kablosuz olmasının bana pek artısı yok.
Hocam sizin için önermedim ki sizin istediğiniz özellikleri göz önünde bulundurmadım arkadaş saçma sapan şeyler önerdiği için onun önerdiği şeylerin çok daha ucuzuna daha kaliteli şeyler buldum onları attım bu dönemde Chery Mx switch mega bir indirim olmadığı sürece alınmaz hele ki 1700-1800 falansa asla alınmaz

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
ibrahim ahıskalı

ben hep kablosuz kullanıyorum 0 gecikmesi var
20 günde falan geliyor ve ekstra ücret çıkmıyor çıkanıda görmedim

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Hocam sizin için önermedim ki sizin istediğiniz özellikleri göz önünde bulundurmadım arkadaş saçma sapan şeyler önerdiği için onun önerdiği şeylerin çok daha ucuzuna daha kaliteli şeyler buldum onları attım bu dönemde Chery Mx switch mega bir indirim olmadığı sürece alınmaz hele ki 1700-1800 falansa asla alınmaz
Tamam hocam siz bana önerin ben zaten en son karar verirken hangisini seçeyim diye konu açarım. Xpg benim tüm taleplerimi karşılıyor iyi yönünden bakarsak. Diğer klavyelerin daha iyi olduğunu iddia eden tek siz değilsiniz ama onları da ben ilk defa görüyorum ve yurt dışından geliyor. O yüzden aklım baya karıştı zaten.

ben hep kablosuz kullanıyorum 0 gecikmesi var
20 günde falan geliyor ve ekstra ücret çıkmıyor çıkanıda görmedim
Siz hangisini kullaniyordunuz ve nereden aldiniz hocam bi linkleme şansınız var mı ?

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
ibrahim ahıskalı
v
Tamam hocam siz bana önerin ben zaten en son karar verirken hangisini seçeyim diye konu açarım. Xpg benim tüm taleplerimi karşılıyor iyi yönünden bakarsak. Diğer klavyelerin daha iyi olduğunu iddia eden tek siz değilsiniz ama onları da ben ilk defa görüyorum ve yurt dışından geliyor. O yüzden aklım baya karıştı zaten.

Siz hangisini kullaniyordunuz ve nereden aldiniz hocam bi linkleme şansınız var mı ?
ben amazondan aldım suan satışı yok 5087b plus kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,262
Üyeler
141,690
Son üye
ıncke22
Top Bottom