Neler Yeni

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Varsa bi değiştirme videosu atar mısınız hocam. Ve bozulursa hangi switchi alacağımı nereden bileceğim. Siparişi hemen veremiyorum beklediğimden yüksek bir bütçedeyiz. Bütçeyi yükseltmek için biraz zamana ihtiyacım var. En azindan 1 hafta kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama https://en.akkogear.com/product/dracula-castle-5075b-plus-mechanical-keyboard/ bunu alacağım o kesin. Bi kontrol eder misiniz linkteki ürün doğru mu. Ona göre bi yere kopyalayacagim linki.

Ve type c diyor ya benim kasada type c yok onu ne yapacağım.

İçinden kablosuz bağlantı için kendi aparati cikiyor degil mi ? Benim pc de bluetooth da yok.
bakabilirsin ayrıca mesela t tuşu basmıyorsa T tuşunun keycapini söküyorsun zaten sadece ordaki switch gözüküyor onu çıkarıyorsun yenisini pinlerin geleceği yere dikkat ederek takıyorsun geri

Varsa bi değiştirme videosu atar mısınız hocam. Ve bozulursa hangi switchi alacağımı nereden bileceğim. Siparişi hemen veremiyorum beklediğimden yüksek bir bütçedeyiz. Bütçeyi yükseltmek için biraz zamana ihtiyacım var. En azindan 1 hafta kadar.

Ama https://en.akkogear.com/product/dracula-castle-5075b-plus-mechanical-keyboard/ bunu alacağım o kesin. Bi kontrol eder misiniz linkteki ürün doğru mu. Ona göre bi yere kopyalayacagim linki.

İçinden kablosuz bağlantı için kendi aparati cikiyor degil mi ? Benim pc de bluetooth da yok.
Type C to usb kablo oluyor direk içinde

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
bakabilirsin ayrıca mesela t tuşu basmıyorsa T tuşunun keycapini söküyorsun zaten sadece ordaki switch gözüküyor onu çıkarıyorsun yenisini pinlerin geleceği yere dikkat ederek takıyorsun geri

Type C to usb kablo oluyor direk içinde
Tamam kolaymış sökmesi ben bi an şu ısıtılıp çıkartılanlardan sanmıştım.

Benim şuanki klavyede işe yarar mı bu denemeli miyim. Monster pusat var.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Tamam kolaymış sökmesi ben bi an şu ısıtılıp çıkartılanlardan sanmıştım.

Benim şuanki klavyede işe yarar mı bu denemeli miyim. Monster pusat var.
Hocam sizdeki maalesef lehimli bu tarz sökülebilenler Hotswappable olarak belirtiliyor
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...kanik-beyaz-blue-switch-fiyati,109609246.html örneğin burdaki gibi (trendyol sayfasına girdiğinizde ad kısmına yazmış mesela bu satıcı)

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Birol Olcaytürkan
Hocam tavsiyem hiç yurtdışı olayına Amazon da olsa girme. Klavye bozulduğunda sadece para iadesi seçeneği var o da 2 sene sonrasında bugün aldığın fiyata aynı kalitede klavye bulamazsın. Malum zamlar dolayısıyla. Arkadaşlar arızada switchleri değiştir kullan demişler ama arıza sadece switchlerde olmaz, devre yanması gibi durumlarda olabilir. Klavye usb bağlantısında, pc tanımıyor konumuna gelebilir, yazılımsal arıza verebilir. XPG Summoner'ı bende öneririm ki dün kendime de aldım. Hepsiburada ve N11 yorumları da çok olumlu. Silver switch çok hassas diyorlar sana problem olur mu bilmiyorum. Ama XPG Summoner'dan daha önce önerdiğim ürün ise Redragon K586 Brahma Pro.. Alıp da memnun olmayan yorum okumadım. Bunu da aldım. Bu iki klavyede şuan odamda kapalı kutu duruyor. N11 kupon kullanırsan 125 TL veya 150 TL kupon veriyor. Bonus kart ile peşin fiyatına 3 taksit ve 60 TL puan kazanabiliyorsun. Ya da Hepsiburada sa Axess kartlara 2000 TL alışverişe 200 TL chip para kampanyası da var.
n11'den Redragon Brahma Pro K586 Usb Kablolu Outemu Blue Switch RGB Mekanik Gaming TR Q Klavye seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

MythPhantom

80+ Bronze
A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim. Bütçe olarak piyasayı bilmiyorum. Ortalama 1K civarı uygunsa olur. "bu fiyatlarda güzel bulamazsın" ya da "bütçeyi yükselt şunu al" derseniz esnek bir bütçem var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Apex 3 bakabilirsin

freygasm

80+ Gold
Kesinlikle alınır
Akkoyla o boardun kalitesini aynı mı tuttun :D Alınmaz, kendi switchleri çok kötü
Hocam tavsiyem hiç yurtdışı olayına Amazon da olsa girme. Klavye bozulduğunda sadece para iadesi seçeneği var o da 2 sene sonrasında bugün aldığın fiyata aynı kalitede klavye bulamazsın. Malum zamlar dolayısıyla. Arkadaşlar arızada switchleri değiştir kullan demişler ama arıza sadece switchlerde olmaz, devre yanması gibi durumlarda olabilir. Klavye usb bağlantısında, pc tanımıyor konumuna gelebilir, yazılımsal arıza verebilir. XPG Summoner'ı bende öneririm ki dün kendime de aldım. Hepsiburada ve N11 yorumları da çok olumlu. Silver switch çok hassas diyorlar sana problem olur mu bilmiyorum. Ama XPG Summoner'dan daha önce önerdiğim ürün ise Redragon K586 Brahma Pro.. Alıp da memnun olmayan yorum okumadım. Bunu da aldım. Bu iki klavyede şuan odamda kapalı kutu duruyor. N11 kupon kullanırsan 125 TL veya 150 TL kupon veriyor. Bonus kart ile peşin fiyatına 3 taksit ve 60 TL puan kazanabiliyorsun. Ya da Hepsiburada sa Axess kartlara 2000 TL alışverişe 200 TL chip para kampanyası da var.
n11'den Redragon Brahma Pro K586 Usb Kablolu Outemu Blue Switch RGB Mekanik Gaming TR Q Klavye seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Akkoya karşılık bunu önerdiysen sadece gülerim. Switch arızası yaşasan 10tlye değişirsin. Ayrıca pcb arızası yaşasan da ki çok nadir olur 30dolara yenisini de temin edebiliyorsun.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
logitech g512 , asus rog scope deluxe , reddragon k568r gibi birsürü klavye kullandım , yurtdışından aldığım 600 tllik k68 bile bunlardan iyi hissettirdi , switch olarak yay sesiyle uğraşmıyorsunuz çok güzel sesleri var trdeki klavyeler gibi tek switche bağlı kalmıyosunuz istediğiniz şekilde switchini değiştirebilirsiniz , ucuza aldığınız klavyede kasa kalitesinden çok bir beklentiniz olmasın ama 2klara çıktığınızda onun da çok daha iyisini bulabiliyosunuz , garantiye de çok takılmayın zaten trdeki klavyeler gibi 1 hafta sonra a tuşu 2 kere basmalık bi derdiniz olmayacak , ama illa dediğin özellikler olcaksa da xpg summoner güzel seçenek alınır dediğin her özelliği barındırıyor

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
logitech g512 , asus rog scope deluxe , reddragon k568r gibi birsürü klavye kullandım , yurtdışından aldığım 600 tllik k68 bile bunlardan iyi hissettirdi , switch olarak yay sesiyle uğraşmıyorsunuz çok güzel sesleri var trdeki klavyeler gibi tek switche bağlı kalmıyosunuz istediğiniz şekilde switchini değiştirebilirsiniz , ucuza aldığınız klavyede kasa kalitesinden çok bir beklentiniz olmasın ama 2klara çıktığınızda onun da çok daha iyisini bulabiliyosunuz , garantiye de çok takılmayın zaten trdeki klavyeler gibi 1 hafta sonra a tuşu 2 kere basmalık bi derdiniz olmayacak
Şeyyy g512

Evet çıkıyor typ ce klavyeye bağlanan type a her kasada var yani uyumlu link doğru switch değiştirmek aynı tuş değiştirmek gibi kutunun içinden çıkan aparat ile sök yeni switchi keycaps takar gibi tak

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
Şeyyy g512
Evet çıkıyor typ ce klavyeye bağlanan type a her kasada var yani uyumlu link doğru switch değiştirmek aynı tuş değiştirmek gibi kutunun içinden çıkan aparat ile sök yeni switchi keycaps takar gibi tak
1705037674695.png

:cry:

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç