Neler Yeni

ANKARA İçi Sistem Montajlayabilen varmı

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Arkadaşlar biliyorum kızacaksiniz ama cidden kendim yapmak istemiyorum biliyorum yardımcı olmak isteyenler var ama siz bana her ayrıntısını verseniz bile ben o korkuyla yapamayacağım aylarca çalışıp aldığım sistemi mahvetmek istemiyorum bu yüzden o yere götürme kararı aldım.

..............

80+ Bronze
Arkadaşlar biliyorum kızacaksiniz ama cidden kendim yapmak istemiyorum biliyorum yardımcı olmak isteyenler var ama siz bana her ayrıntısını verseniz bile ben o korkuyla yapamayacağım aylarca çalışıp aldığım sistemi mahvetmek istemiyorum bu yüzden o yere götürme kararı aldım.
ben yaparım diyorum ya para istemiyorum korkma :D götürme oraya ya da başka yerden fiyat al 1500 çok

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
ben yaparım diyorum ya para istemiyorum korkma :D götürme oraya ya da başka yerden fiyat al 1500 çok
Yok o anlamda değil güvenmiyorum hiçbir şekilde kendime malesef birde yanlış anlamayın cidden neden bilmiyorum ancak bi isletmeye götürmek içimi daha cok rahat hissetmeme sebep oluyor.

..............

80+ Bronze
Yok o anlamda değil güvenmiyorum hiçbir şekilde kendime malesef birde yanlış anlamayın cidden neden bilmiyorum ancak bi isletmeye götürmek içimi daha cok rahat hissetmeme sebep oluyor.
peki ne diyim sen bilirsin

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
biz 1500'e bilgisayar aliyoruz

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Hocam ben de Ankaradayım ama çok iyi değilim

ege001

80+ Silver
Dahası