Neler Yeni

🔥İndirim James Donkey RS2 3.0 RGB 2.599,00 TL

freygasm

80+ Gold
Ya yemişim yazılımını. Millet macro ve rgb dışında yazılım kullanmıyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu klavyenin iç yapısı adamı öldürür diriltir

Aga postu çaldım bu arada helal et
Helali hos olsun

Aldım. Teşekkür ederim

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
Tam boyda pek seçenek yok açıkçası bu layoutta yurtdışında da bu civarlarda bulunabilir ama garanti olayı olmaz. Ayrıca whatgeek trye gönderimi kapattı, ne zaman açılır bilemem.

Windowstan türkçe yaparsan türkçe zaten. Tuşlara bakarak yazıyorsan da türkçe keycaps alırsın hyperx.
On parmak yazabilirim ama göz alışkanlığı var işte. Ekstra masraf yapmak istemem.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
batuhan ay
Daha esnek oluyor flex cut olmayana göre. Ses profilinde daha güzel ses veriyor bence.
Yorumlarınızı okuduktan sonra aldım bitane James Donkey rs2 3.0. Yeni heves ediyorum bu işlere forumlardaki mesajlarını okuyorum tek tek. Bir tane de e yooso z11t aldım rahat rahat takılıyorum üzerinde. Sizce mantıklı tercihlerde bulunmuş muyum? Birde yeni başlayan birine tavsiyeleriniz var mı ? Kanal takibi olur öneri olur.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
Windowstan türkçe yaparsan türkçe zaten. Tuşlara bakarak yazıyorsan da türkçe keycaps alırsın hyperx.
Hocam beyaz Hyperx türkçe keycap var mı ve ne kadar uyumlu olur ?

freygasm

80+ Gold
Yorumlarınızı okuduktan sonra aldım bitane James Donkey rs2 3.0. Yeni heves ediyorum bu işlere forumlardaki mesajlarını okuyorum tek tek. Bir tane de e yooso z11t aldım rahat rahat takılıyorum üzerinde. Sizce mantıklı tercihlerde bulunmuş muyum? Birde yeni başlayan birine tavsiyeleriniz var mı ? Kanal takibi olur öneri olur.
James Donkey switchleri haricinde çok iyi, switchleri de iyi fakat ben tercih etmem çok hassaslar. Kanal olarak da hipyotechin falan eğlenceli içerikleri vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
batuhan ay
James Donkey switchleri haricinde çok iyi, switchleri de iyi fakat ben tercih etmem çok hassaslar. Kanal olarak da hipyotechin falan eğlenceli içerikleri vardı.
Akko lavender purple aldım eğer beğenmezsem gateron 2.0 silverları onlarla değiştireceğim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,582
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ekransız olanını aldım geçenkinde ben. Yazılım biraz ilginç. Ek olarak üst gövde plastik ve esnek bir malzeme onun harici çok iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,189
Üyeler
141,949
Son üye
ghostrider1
Top Bottom