Neler Yeni

🔥İndirim James Donkey A3 RGB HOTSWAP KEYBOARD 1800TL

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Cherry mx silent var çok sessiz switchler arasında, bir de akkonun red wine vardı sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sepete ekle seçeneği çıkıyor bende.
2500tl gözüküyor

freygasm

80+ Gold

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Cherry mx silent var çok sessiz switchler arasında, bir de akkonun red wine vardı sanırım.

Sepete ekle seçeneği çıkıyor bende.
Membran nasıldır

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

freygasm

80+ Gold
Olabilir 18003 düşerse değer mi bu markaya
Normalde James Donkey ürünleri önermem ama klavye hotswappable, bir switch arıza yaptığında usb çıkarıp takmak kadar kolay yeni switch takmak. Sorun başka yerden kaynaklı olursa da distribütörü ince hesap; incehesap ile 2 kere garanti işlemim oldu ikisinde de çok ilgili ve kılıksız şekilde sorunum çözüldü. O yüzden uzun lafın kısası kesinlikle alınır.

Membran nasıldır
Ignorance is bliss diye bir söz vardır çok severim :D Eğer daha önce mekanik kullandıysan ve alıştıysan membran çamura basıyormuş gibi hissettirir, mekanik klavyelerin hem basış hisleri daha iyi hem de oyunlar için düşük tepkime sürelerinden dolayı çok daha hızlı. O yüzden bütçe çok yoksa ve mekanik alışkanlığınız yoksa tercih edilebilir, yoksa membran almanızı önermem.

Son düzenleme:

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Normalde James Donkey ürünleri önermem ama klavye hotswappable, bir switch arıza yaptığında usb çıkarıp takmak kadar kolay yeni switch takmak. Sorun başka yerden kaynaklı olursa da distribütörü ince hesap; incehesap ile 2 kere garanti işlemim oldu ikisinde de çok ilgili ve kılıksız şekilde sorunum çözüldü. O yüzden uzun lafın kısası kesinlikle alınır.

Ignorance is bliss diye bir söz vardır çok severim :D Eğer daha önce mekanik kullandıysan ve alıştıysan membran çamura basıyormuş gibi hissettirir, mekanik klavyelerin hem basış hisleri daha iyi hem de oyunlar için düşük tepkime sitelerinden dolayı çok daha hızlı. O yüzden bütçe çok yoksa ve mekanik alışkanlığınız yoksa tercih edilebilir, yoksa membran almanızı önermem.
Hocam evde küçük çocuğum var ses yapmayacak bir klavye lazım bana, şık görünsün biraz ufak olsun yeter

freygasm

80+ Gold

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Hocam evde küçük çocuğum var ses yapmayacak bir klavye lazım bana, şık görünsün biraz ufak olsun yeter
Benim de olacak Allahin izniyle bende sessiz arıyorum o yüzden

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Benim de olacak Allahin izniyle bende sessiz arıyorum o yüzden
Düz red blue çok sesli oluyor en sessiz membran sanırım dedikleri gibi ama onunda hissiyatı çok kötü

Hayırlı olsun bu arada usta

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Düz red blue çok sesli oluyor en sessiz membran sanırım dedikleri gibi ama onunda hissiyatı çok kötü

Hayırlı olsun bu arada usta
Allah razı olsun kardeşim. Yani red yeterli olur zaten diye düşünüyorum ama blue beni bile rahatsız ediyor daktilo gibi tak tak tak :)

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

smtyrdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Samet Yardım
Dareu ek75 pro vs James Dankey A3 vs Darmoshark top75 arasında kaldim beyler. Hangisini almaliyim yardımcı olur musunuz ? Dareu 1800 Jk 1800 darmo 3000 TL secimimi hangisinden yana kullanmaliyim. En beğendiğim darmo ama kalite olarak ne durumdalar bilmiyorum.

Top Bottom