Neler Yeni

18K ya temiz iphone 13 buldum alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ismail derin
arkadaşlar merhaba ben telefon arıyordum ama 2. el 13 128 gb 18 k ya buldum temiz daha 8 ay garantisi kalmış sizce alınır mı? hiç apple cihaz kullanmadım yada max 20 k olucak şekild
telefon öneriniz varmı ?

Aerens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren sütcü
arkadaşım iphone 11 128 gb telefonunu 18 e sattı 13 cidden temizse çok iyi fiyat
Mesaj otomatik birleştirildi:

kayıtsızdır. o fiyata imkansız
dimi banada çok ucuz geldi muhtemelen imei kaydı yoktur

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ismail derin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Yiğit
normalde alıcağım adam 24 25 e yazmış ilanı 18 e indirdim sahibinden de param güvende güvelinirmi

tr faturalı resimleri video olarak attı
hocam 25 den 18 e çok büyük bir düşüş var. ben olsam güvenmezdim. dolandırıcı bile olabilir yani

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,920
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
normalde alıcağım adam 24 25 e yazmış ilanı 18 e indirdim sahibinden de param güvende güvelinirmi

tr faturalı resimleri video olarak attı
Nasıl 18 e indirdin kanka adama ne demiş olabilirsinki

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,920
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
gokkurtefe
normal bir şekilde 22 ye indirdim daha sonra öğrenciyim diyip adam kendisi 18 e indirdi
Kanka yinede arada 4 bin TL lık fark var sıfırı 38 civarında olan telefon için 20k feragah ddip 18 e bırakmak gayet mantıksız unutma dolandırıcı sana mantıklı şekilde indirim yapar (vay kardeşim öğrenciymiş indirim yapayım gibisinden) bunu mantık sınırlarına uydurur mantık dışı olanı zaten kimse almaz

Yani öğrenci indirimi bile olsa öğrenci için max 2k daha almayıp 20 alırdı çok saçma bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ismail derin
Kanka yinede arada 4 bin TL lık fark var sıfırı 38 civarında olan telefon için 20k feragah ddip 18 e bırakmak gayet mantıksız unutma dolandırıcı sana mantıklı şekilde indirim yapar (vay kardeşim öğrenciymiş indirim yapayım gibisinden) bunu mantık sınırlarına uydurur mantık dışı olanı zaten kimse almaz

Yani öğrenci indirimi bile olsa öğrenci için max 2k daha almayıp 20 alırdı çok saçma bence
ortalama da da 23 24 e bulunabiliyor telefonlar sahtemşdşr deyilmidir bilemiyorum açıkçası

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,920
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
gokkurtefe
ortalama da da 23 24 e bulunabiliyor telefonlar sahtemşdşr deyilmidir bilemiyorum açıkçası
Valla kanka almak sana kalmış he dogruda olabilir ama internette birsürü test var alırken onlardan yap ayrıca pili kaç

Mert

80+ Silver
O fiyata alırsan dolandırılman şaşırtıcı olmaz.

Top Bottom