Neler Yeni

🔥İndirim Amazon Mangalarda İndirim

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Samet Albayrak
Mangallar diye okuyan tek benmiyim. Ulan konuya bakıyorum mangalla alakası yok diyorum, anlamam biraz uzun sürdü :D:oops:

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Umut Şener
Fullmetal alchemist 1. Mangası ucuza yok mu

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Death note 1-13 arası 335 TL ediyor. Güzel fiyatta .animesini izlediğim için köşede duracak gibi geliyor aldığımda:D

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
manga nedir ya mangal yok mu aga clickbait konu olmuş boşa girdik

FatihC

80+
Hiç manga okumamış biri olarak Netflix'te bir bölümünü izleyim dedim boss gelmesi 10dk ölmesi 10 saniye sürdü bu iğrenc yapımı bir de okuyor musunuz
Kral zaten işin komedisi keyif vermiyorsa izleme. Olayı aksiyon değil o animenin. 1 Bölümle de yargılamamanı tavsiye ederim ama mantık one punch olması herifin zaten.

FatihC

80+
İzleyeceğimi düşünmüyorum çok mantıksız bir yapım
Ben çok anime izledim. Çok mantıksız anime de izledim ama yine olsa yine izlerim. Mantıksız diye izlememezlik yapmam. Yapı meselesi. Bazı animelerin başı sarmayıp sonra müptelası olduğum da oldu. (A0 Türkçe konuştuğumun farkındayım ama idare edin yoğunum :D )

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yiğit Çelik
Seraph of the end serisi alınır mı ilk kez manga okuyacağım animesini izlemediğim bişey almak istiyorum

Birileri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emre
Hiç manga okumamış biri olarak Netflix'te bir bölümünü izleyim dedim boss gelmesi 10dk ölmesi 10 saniye sürdü bu iğrenc yapımı bir de okuyor musunuz
Karakterin olayı her şeye tek yumruk atması, herkes beğenecek diye bir şart yok. İlk sezonu benim en sevdiğim ilk 5 animeye girer.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,417
İsim
Mehmet Aslan
serinin olayı o zaten, karakter o kadar güçlü ki depresyonda, onun absürt komedisini anlatıyor :D Opm en sevdiğim serilerden biridir laf ettirmem :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seraph of the end serisi alınır mı ilk kez manga okuyacağım animesini izlemediğim bişey almak istiyorum
animesini pek sevmemiştim, uzun bir seri, izlemeden almanı önermem çok kitabı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Arif Çelebi
Hocam animesi güzeldir mangada bütün seriyi almayacaksanız anime izleyebilirsiniz alacaksanız manga daha detaylı ben waifulu kapakları topladım kütüphaneye renk gelsin nedir bu tek yüzük kral katili güncesi lovecraft sevdası 😂

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,417
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom